Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wszyscy w kółko mówią, że jak laska jest w miarę ładna to już jest #wygryw . Raczej średnio. Mam straszny problem z brakiem przyjaciół/znajomych/koleżanek. Czuję się okropnie samotna. Mam niebieskiego i tworzymy szczęśliwy związek, ale on też chce czasem ode mnie odpocząć, a jak jestem sama to od razu łapię deprechę. Zazdroszczę mu, że ma znajomych i piszą ze sobą, spotykają się. Ja w zasadzie poza kontaktem z moim niebieskim to mam kontakt jedynie z jego znajomymi. Ale wiadomo on też potrzebuje swobody. Jak jest w pracy, a ja mam wolne to nie wiem co ze sobą zrobić. Tzn oczywiście czytam, oglądam, rozwijam swoje zainteresowania, gram itd. Ale nie mam nawet z kim popisać/pogadać czy chociażby wyjść gdzieś. Z rodziną też nie mam kontaktu (specyficzną mam rodzinę, każdy troszczy się o siebie, nie ma żadnych szczególnych rodzinnych więzi, moja mama też skupia się na sobie, ja jej nie interesuje) Także nawet nie mogę liczyć na żadne wsparcie rodziny. Pozostałe koleżanki pozakładały rodziny, odzywają się bardzo rzadko albo całkiem ignorują wiadomości. Zaczynam już myśleć, że tak będę wiecznie sama bez znajomych do końca życia, bo w sumie mam już 26 lat i ciężko mi poznać kogoś nowego, a nawet do końca nie wiem jak to zrobić. Podchodząc do obcych facetów wyjdzie, że się do nich dostawiam, do dziewczyn - creepy, szczególnie gdy są w większej grupce to patrzą po sobie i zbywają (wiem, bo próbowałam już). Czuję okropną pustkę, nie wiem jak sobie z tym poradzić. Macie jakieś pomysły?
#pytaniedoniebieskichpaskow #pytaniedorozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: też tak mam, z rodziną nie mam o czym rozmawiać, z koleżankami nie pogadam o moich zainteresowaniach, bo one tylko kosmetyki, ciuchy, obgadywanie ludzi z pracy, pieniądze, narzekanie na system, ewentualnie bąbelki. Ani muzyka, ani sport, ani ch*j wi co. Zostaną fora dyskusyjne, w tym wykop xD (co jest imho super, bo nie trzeba wychodzić z domu do ludzi, wchodzić z nimi w interakcje, nikt cię nie ocenia, a zaspokaja
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: znajdź grupę ludzi, którzy robią to co Cię interesuje:
- kółko teatralne
- jakiś sport
- klub filmowy
- klub turystyczny
cokolwiek. tam poznasz jakieś osoby, które będą dzielić z Tobą jedno z Twoich zainteresowań. na pewno ktoś będzie Ci po kilku spotkaniach bliższy. może nie nastawiaj się na jakąś super przyjaźń od początku, ale to dobry krok. no i zawsze później możesz poznać dalsze osoby.

ogólnie znajdź sobie coś