Wpis z mikrobloga

Szukam jakiejś wioski albo małego miasteczka położonej na jakimś malowniczym terenie, gdzie udałoby się wynająć dom lub mieszkanie. Coś bliżej natury, w spokojnym miejscu, na rok czy dwa. Nie musi być blisko miasta. W bieszczadach albo może na mazurach czy coś. Możecie coś polecić?

Szukałem w bieszczadach, wokół soliny i okolicznych wioskach i wyglada nawet spoko. Tylko trudno wynająć coś dobrego. Chyba generalnie trudno jest wynająć coś w małych miejscowościach.

#pytanie #podroze #mieszkanie
  • 10
@4kroki: @baal80: Ja mówiłem o wyjęździe na długo, rok albo dwa lata. Zamieszkać tam na jakiś czas. 133 za noc to jest bardzo dużo :D W centrum warszawy mam mieszkanie w wysokim standardzie za dużo mniej :P Ty mówisz o noclegu, nocleg znaleźć to żaden problem ;)
@spike200: rzeczywiście nie doczytałem że na aż tak długo. Myślę że tak czy siak warto dzwonić do ludzi z takich ogłoszeń i się dopytywać co do ceny na długi wynajem. Na pewno cenowo inaczej by to wyglądało, ale i tak nie licz na niskie ceny jak będzie ładna okolica.
Takie domy do wynajęcia za miesiąc cena w okolicach 2000-5000 zł / mc
@4kroki: Szukałem właśnie na otodom i olx i ceny wynajmu domów akurat są śmiesznie niskie tylko nie ma ofert jakichś lepszych domów. Za jakieś mniejsze do 100 metrów nawet i za 1200zl się znajdzie tylko to po prostu stary dom. Cena 2-3k jest ok, tylko weź znajdź taką ofertę :D Przejże co tam zapodałeś, może faktycznie warto się z właścicielem skontaktować bezpośrendio.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@spike200: a na śląskiej wsi przy granicy ze świętokrzyskim by pasowało ci? xD

A tak na serio, ostatnio sporo ogarniałeś działki w górach, niektóre miejsca naprawdę fajne. Ale to raczej z droższych, jak chcesz taki domek gdzieś wolnostojący to chyba nie ma co napychac kiebse komuś innemu.
Praca zdalna?
@caribbean: Tak zdalna, ale chcialem wyjechać gdzieś z miasta po prostu. Odpocząć trochę, dziewoja pójdzie niedługo na macierzyński pewnie, to dobry moment żeby zwiać w Bieszczady póki jeszcze można :P Nie zamierzam po prostu budować domu a działke mam, pasuje mi na razie wynajem. Kupa kasy leci ale wątpie zeby tam bylo drozej niz mam teraz w wawie. Góry spoko, też popatrzę w sumie.
no spoko, że na podstawie 1 oferty oceniasz ceny na całym portalu XDDD


@4kroki: No tak mi się akurat kliknęło :) Faktycznie inne oferty są bardziej przystępne cenowo.