Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Trochę się ostatnio wkurzyłem na moją #rozowypasek . Coś tam się krucho robi w jej pracy, ona ciągle narzeka, ale sama nie przegląda ofert ani nic. Ja się wkurzyłem znalazłem jej kilka ofert a ona nawet CV nie wysłała, chociaż mówi że fajne oferty i poprosiła mnie żebym jak mogę to częściej przeglądał oferty xD

No kurde o co tu chodzi?
Ja mam szukać jej ofert pracy a ona i tak nie wyśle CV a później narzeka na swoją obecną firmę.

Mówi, że o nic jej nie chodzi, że wyśle to CV itp, ale ja już nie mam ochoty się jej o to codziennie pytać czy łaskawie wysłała to CV. Nie to nie, tylko po co mi później pierdzieli jak jej źle...

A już najbardziej mnie wkurza jak mówi "po co mam wysłać jak i tak mnie tam nie przyjmą nóż kurde czy to ta słynna #logikarozowychpaskow ?

#rozowepaski
  • 8
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Enigmo: no ale kurde, wspieram ją jak mogę, szczerze powiedziawszy ostatnie dwie oferty też jej znalazłem.

Wiem, że różowa miala kiedyś problemy z samoakceptacja ale wydaje mi się, że już to poprawiliśmy i już jest spoko.

Nie mam pomysłu co tu zaradzić, ale jak jej powiem, żeby mi o tym nie jęczała to w sumie niewiele zmieni
@Kombinat: Stary to jest dokładnie ta słynna #logikarozowychpaskow wraz z próbą zrzucenia na Ciebie odpowiedzialności za ewentualne niepowodzenia. Smutne to ale prawdziwe, niektóre różowe tak robią. Zawsze najłatwiej powiedzieć: "znalazłeś mi tą robote a ona jest taka FATALNA i to TWOJA wina że jestem nieszczęśliwa" zamiast wziąć odpowiedzialność za własne czyny. Przeanalizuj sobie różne zachowania różowej i odpowiedz czy nie robi tego częściej z różnymi wyborami w życiu. Oczywiście mogę się
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ptak_powszedni: nie to nie to, nigdy mi nie powiedziała że to przeze mnie czy coś w tym stylu. Po prostu narzeka na tą robotę ale przy podanej na tacy ofercie nie chce wysłać CV.

Raczej to ta niechęć do opuszczenia strefy komfortu, ale co to za komfort jak chodzisz do pracy która Cię wkurza