Wpis z mikrobloga

@Illidank: Ciekawe co chłop by powiedział po walce mcgregor vs khabib jak ludzie na trybunach się bili xd albo na meczach tenisa w Izraelu jak ludzie potrafią trzeć mordę na rywala swojego rodaka mimo iż jest to spokojny sport i kibice na ogół zachowują się spokojnie. Przykładów można mnożyć a to jest zwykłe szukanie sensacji, której nie ma. Jasne, że lepiej jakby ludzie się tak nie zachowywali ale narzucanie narracji "w
DoktorNauk - @Illidank: Ciekawe co chłop by powiedział po walce mcgregor vs khabib ja...
@DoktorNauk: widać, że nie byłeś na żadnym medialnym wydarzeniu pod kątem sportów walki.
To co się #!$%@? na widowni to przechodzi ludzkie pojęcie. Na tak #!$%@? meczach polskiej ekstraklasy nie ma na stadionach takiego bydła jak na walkach bokserskich, albo mma. Tak jakby każdy kto przyszedł na walki uważał się już z automatu za wielkiego twardziela i chciał pokazać innym. Wizerunek połowy facetów: łysy, nadmuchany grubas, opalony w solarium, łańcuch od
@sralpies No ale ja nie wiem gdzie szukasz naszego "konfliktu". Przecież ja nie przeczę, że na sportach walki jest "wieś". Ja tylko zwracam uwagę, że syf na trybunach i buczenie to nie jest problem lokalny (tak jak to łysy koleś po dopalaczach chce przedstawić) a globalny.