Wpis z mikrobloga

Witam . Za miesiąc wybija 3 lata posiadania przeze mnie kategorii B więc zaczynam poszukiwania jeździła . Budżet jaki planuje wyłożyć na ten interes to około 7,5 tyś. polskich pesos . Celuje raczej w markowe 4 suwy chłodzone cieczą . Dysponuje zapleczem , wiedzą oraz doświadczeniem w naprawach więc większość jestem wykonać sam aczkolwiek wolałbym czerpać przyjemność z jazdy , a nie biegać co chwilę z kluczami dookoła ( właściciel ogara 200 here ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) . Mam 170 wzrostu więc wszelkie Varadero odpadają . Na oku mam hyosunga GT 125 ( V2 ale niestety chłodzony powietrzem / olejem , a i dostępność nowych części odstrasza ) ) oraz ktma Duka 125 ( ale w tym wypadku boję się że z moim budżetem nie dorwę nic poza stanem agonalnym ) , ale chętnie zdam się na ludzi z wypoku i ich propozycje co do pierwszego 125 . Z góry dziękuję za odpowiedzi .
#motoryzacja #motocykle125
  • 9
@Mapis974: a jak chcesz coś nowego to nie bierz najtańszych Chińczyków tylko dołóż trochę i albo Bajaj Pulsar 125 za 8k albo Benelli BN125 za 8,8k. Ten pierwszy jest Indyjski ale składany w tej samej fabryce co KTM, a ten drugi we Włoszech
@Mapis974: lać i jeździć. Części są dostępne w dobrych cenach :-). Sprawdź czy nie leżał, sprawdź lagi czy nie ciekną, sprawdź czy biegi nie wypadają ;)