Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@goferek: Oficjalna odpowiedź Play: "Hej goferek, nie planujemy wprowadzic takiej funkcjonalnosci, ale za to mozesz obejrzec sobie nasze reklamy z Małyszem i Węglem w telewizji... i w Internecie... i na billboardach... i w radiu... Hej goferek, otwierałeś ostatnio lodówkę? Zgadnij czyja reklama na Ciebie tam czeka!"
¯\_(ツ)_/¯
@play_polska: Ja mam wrażenie, że gdziekolwiek bym nie był (choć głównie poruszam się w województwie Opolskim to zasięg z Play jest śmiesznie słaby. U Siebie w telefonie mam ręcznie wybrany na T-mobile, bo mając automacie uparcie przełącza mi się na gówniane LTE, z którego się nie da korzystać.

Co ciekawe mając dwa urządzenia: jeden pracujący w play, przełączony na sztywno na T-mobile, drugi w T-mobile, to ten drugi ma zauważalnie szybszy
@play_polska: tak, telefon też restartowałem. Robiliście nawet pomiar jakości sygnału, potwierdziliście że jest kiepsko, po czym uznaliście że brak zasięgu jest prawidłowym świadczeniem usługi.
@goferek, skorzystaj proszę z czatu w aplikacji Play24 i przedstaw sytuację naszym konsultantom, którzy postarają się ją wyjaśnić. Opcję rozmowy znajdziesz w zakładce Pomoc w najnowszej wersji aplikacji.