Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MrFruu: z ciekawości. Jak ci się to objawiało. Mi samochód raz na miesiąc może nie chce zapalić. Jakby nie miał siły. Docisne gaz i zapali. To się dzieje strasznie rzadko i nie nasila się
@vieniasn Normalnie palił, ale jakoś dziwnie było słychać. Ostatnio po prostu mi na stacji benzynowej nie odpalił - prąd jest przekazywany do rozrusznika, ale ten nie wyrzuca bendiksa.

Trudno wskazać przyczynę, słyszałem że inaczej odpala... Pewnie się dowiem po demontażu o co dokładnie chodziło.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MrFruu: ktoś mi mówił że mój się kończy. No ale to już gdzieś od roku jest. Czasem nie odpali za pierwszym. Lekko dodam gaz i odpala. Dziwne te ople
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MrFruu: ja lubię mojego opla. Nie mam z nim problemów większych. Jeździ sobie i działa raczej. Zależy jak stoisz z kasą. Jak dostaniesz jakąś gwarancję na regenerowany to był regenerował
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanKracy582: no tak wychodzi. On odpala ale gaśnie. Osiąga max 300-500 obrotów i zgon. Nic się nie nasila i jest to straaaasznie rzadkie. Przez ponad rok miałem to może kilkanaście razy i to bliżej 11 niż 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanKracy582: no nie ma siły. Czuć że on bardzo chce ale nie może. Lekko dam gazu i tyle. Jakby naprawa kosztowała 20zł to może bym robił, ale nie opłaca mi się. Ostatnio chyba w lipcu mi tak zrobił
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanKracy582: nie jestem mechanikiem. Tak tylko z ciekawości spytałem czym się to objawia u opa. Nawet mnie jakoś ta usterka nie boli. Raz nie odpali, raz odpali ledwo co i zgaśnie. Tylko lekko to stresuje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanKracy582: nieee. Jak się to będzie działo raz w tygodniu to pójdzie do mechanika. Od ponad roku żadnego nasilenia. Mam coś z maglownica, jak będę u mechanika to go spytam. Pewnie się skończy na jeździć, obserwować