Wpis z mikrobloga

Mam dziwny przypadek. Kolega robi zwykły przelew z #revolut na coinbase, upewnił się czy dobrze wypełnił dane i podał właściwy numer referencyjny, wszystko się zgadza a revolut odrzuca przelew po kilku sekundach. Spotkaliście się z czymś takim? wołam @motaboy
Jak by ktos robił przelew na coinbase z revo to dajcie znać czy przeszło.
#kryptowaluty #bitcoin
  • 13
Korzystam na codzień do większych transferów powyżej 15k i ostatnio zleciłem wypłatę i zablokowali mi środki na tydzień (SIC!), olewali tickety dopiero jak na pełnym bulwersie napisałem to mi odpisali że zajmie to do 4-5 dni roboczych. Środki zwrócili po 6dniach i przy wypłacie zablokowali na 72h na adres z white listy! Ale udało mi się odblokować to w zakładce account na zwykłym coinbase robiąc KYC... Ogólnie lecą w kulki ostro ostatnimi
@plaisant Wysłałem przelew na Coinbase w wysokości kilkuset euro. Odrzucili mi po minucie. Pół godziny poźniej zleciłem malutki przelew (10 euro) na portfel ChangeWallet i przeszedł. Więc teoria o konflikcie interesów upada bo ChangeWallet to też portfel krypto. Spróbuje jeszcze raz a potem spróbuje mniejszymi kwotami. Jak to nic nie da to zostaje Inpay
ChangeWallet


To kantor z dobrymi kursami jak na coinbase (korzystałem) i dają 10€ w gratisie jak by ktoś chciał refa to zapraszam na PW wypłata BTC i EUR jest u nich za darmo.

@majkredditor wygląda na to że revo zaczął blokować przelewy na coinbase
@plaisant: Sprawdźcie jak ten przelew wygląda. On musi być opisany danymi personalnymi. W "polskich" kontach revolut przelewy EUR wychodzą z pełnymi danymi, ale PLN już nie (CB Payments - coś w tym stylu).

Zróbcie ten przelew najpierw gdzieś "do siebie" i zobaczcie co tam jest w danych - muszą się zgadzać po obu stronach.
@plaisant a mi revolut zablokował na dwa miesiące konto bo stwierdzili ze za dużo mi kasy wpływa i że wykorzystuje ich konto do działań biznesowych. Barany i tyle. Z daleka od revolut. Dopiero odblokowali jak im wysłałem pit i w #!$%@? dokumentów.