Wpis z mikrobloga

Przeglądam oferty pracy i się zastanawiam czy czasami nie przejść na prace fizyczną xD obecnie mam delikatnie powyżej minimalnej w pracy biurowej, a taki pomocnik hydraulika czy tam wykończeniowy ma już 3k na ręke jak sobie wyliczyłem na start. Przynajmniej czegoś pożytecznego bym się nauczył ( ͡º ͜ʖ͡º)
#budowa #pracbaza
  • 12
@archanger: jak mam dluzsze urlopy a na szczescie mam ciezko robie sobie z ojcem wykonczeniowke i #!$%@? polecam xd raz ze uczysz sie jak robic cos praktycznego a dwa ze dobrze wykonana taka praca daje sporo satysfakcji. No i dodam ze rzemieślnicy to xhyba ukubiona grupa zawodowa sokrstesa a przynajmniej najmniej znienawidzona
@martwa_religia: Kiedyś robiłem fizycznie i było do zniesienia ale stawki były ultra niskie, a teraz 15-20 na ręke dla pomocnika bez doświadczenia w wykończeniówce, a wymagania to trzeźwość i przychodzenie do pracy. 27 lat mam, więc nie wiem czy to odpowiedni wiek żeby w budowlanke iść jako zielony.
z siłą fizyczną gorzej


@archanger: To źle, bo będziesz padnięty, młodego to zawsze eksploatują. Jeszcze zazwyczaj godzin pracy jest więcej. Możesz nie dać rady. Ważne też żeby trafić na spoko ludzi, bo w tej branży to patoli i pomyleńców jest niemało