Wpis z mikrobloga

@LeHadal są tam wodne kolejki których wyjedziesz cały mokry, ale obok są suszarki do dokupienia, więc jeśli chcesz z nich korzystać to w sumie nie trzeba nic brać na przebranie. Ubrać się to chyba najlepiej adekwatnie do pogody.
Ja tam byłam w te wakacje i tylko coś na głowę, lekkie wygodny strój i tyle starczyło :]
@nemiroff90 teoretycznie jest tam taki tłum, że nawet w bramce pewnie by było łatwo setkę ukryć, ale no.. pytanie czy to dobry pomysł jakby potem żołądek miał ci nie wytrzymać :d
Wtedy lepiej jednak weź coś na przebranie xD
@LeHadal w sumie masz tam taka duża rozpiskę rzeczy i najbardziej podobały mi się właśnie te "ekstremalne" np hyperion albo formuła i wodne (wjeżdżasz tak wysoko nad wode..iii nagle w dół z rozpędu do wody rozpryskując dookola :D).
Ale przyznam, że i te nie ekstremalne były dla mnie ekstremalne na początku - bo od nich zaczęłam jako rozgrzewkę.
Najlepsze jest to, że na te straszne kolejki nie ma limitu wieku i idziesz
@LeHadal: możesz mieć swoje żarcie, możesz się tam stołować

w EL w tych knajpach głównie królują fastfoody - kebab, zapiekanki, jedna pizzernia jest z tego co wiem, więc jeśli zamierzasz tam kupować jedzenie, to głównie na takie coś się szykuj

picie warto mieć swoje, bo tam standardowo, pół litra wody - 5 ziko ( ͡° ͜ʖ ͡°)