Wpis z mikrobloga

Z góry przepraszam za mój brak aktywności w ostatnich godzinach. Obecnie jestem w stanie spierdogorączki i mój mózg nie pracuje na tyle, bym mógł wyjaśniać p0lki, normictwo oraz moje #!$%@? w postaci ryjca upośledzonego goryla i elfa oraz głosu, jakbym miał penisa w buzi na takim poziomie na jakim chciałbym. Z tego powodu stwierdziłem, że będę jedynie lurkować w okresie mojej spierdogorączki (ewentualnie coś małego dodam co jakiś czas).

Jednakże zauważyłem, że sporo osób znowu zwróciło uwagę na @typbezoszczednosci95. Między innymi @mescuda i @wypierdek. Skłoniło mnie to do dodania postu, co sądzę o jednym z najbardziej znanych userów tagu.

Otóż mimo chęci wiary w prawdziwość typabezoszczedności, jestem coraz bardziej skłonny stwierdzić, iż wyżej wymieniony to troll - nadzwyczaj dobry, to mu oddam. Wiele osób mu uwierzyło, a dodatkowo wiele ciekawych momentów miał. Mimo to, jeśli chce udowodnić, że jest jednym z nas, powinien pokazać KONKRETNY dowód. Jego posty są bowiem mocno absurdalne i ciężko jest w to często uwierzyć.

Wiecie... tu nie chodzi - jak pewnie dużo osób mi zarzuci - o tworzenie jakieś sekty i „udowadnianie swojego #!$%@?”. Zwyczajnie obawiam się, iż typbezoszczednosci bawi się nami i śmieje z naszych problemów. TO JEST NIE W PORZĄDKU i o to się głównie rozchodzi.

Dlatego zalecam z dobrego serca typowi, rozwiać nasze wątpliwości i pokazać że się mylimy.
#przegryw #akcjatypbezoszczednosci95
źródło: comment_d7Kn31AKtGe96qtuodO6E5k0rtYLtSHx.jpg
  • 15