Wpis z mikrobloga

Tak sobie przegladałem początki 19tki niektórych youtuberów i np taki nepenthez na rtg w pierwszych nagrodach za dywizje na dzień dobry trafia sobie trezeguet prime'a, robi pierwsze wymiany ucl jakie wyszły na premiere bodajże, trafia sobie kdb 92, mahreza, sane, vertonghena, chwile po tym varane, ucl bale'a, po miesiącu gry juz ma w klubie do tego ucl courtoisa, mbappe, pogbe i inne karty którymi można smialo grać do totsów, w grudniu sobie jeszcze za drafcika trafia prime gullita xD ja dla porownania miesiącami maniaczyłem ligowe sbc, podczas toty robiłem wymiany epl az do wyzerowania klubu i nawet w 1/3 nie zbliżyłem się do jego trafów, choc sam trafiałem niezle pulle, stad nasuwa mi się pytanie
#fut

Czy jutuberzy mają podkręconego dropa?

  • TAK 78.2% (61)
  • NIE 21.8% (17)

Oddanych głosów: 78

  • 7
@ellenfelek: Plkd w filmie z eventu mówił, że akurat tutaj nie mają podkreconego dropu. Można to interpretować różnie. W najlepszym wypadku (dla nas) chodziło mu o to, że na innych eventach drop jest podkrecony, a w najgorszym, że dropy na swoich kontach prywatnych mają podkrecone.
@Wojtini1996: plkd to raczej podkręconego dropa nie ma, baby ferdinand w lutym i tots ronaldo na koniec gry, poza tym nic wielkiego nie trafił tak naprawde. ogólnie wątpie, by polscy youtuberzy znani tylko na krajowym podwórku mieli manipulowany drop.
bardziej mam na myśli tych anglojęzycznych youtuberów z największymi zasięgami. takie nephy, castry i inne aaskillzy, którzy przy każdym promo trafiaja duplikaty najlepszych kart i przy okazji 3 ikony prime ( ͡
Pytanie ile razy więcej paczek oni otwierają w porównaniu do przeciętnego gracza. Ja np w 19 mocno grindowalem ligowe sbc. Włoska ligę zrobiłem jakieś 20-22 razy, hiszpanska i angielska po 10, kilka razy BuLi. W związku z tym mam na koncie 5 trafionych ikon (na przestrzeni całej fify 19) + Suarez, Griezmann, Mbappe, SIF Hazard, TOTY Marcelo (w okresie wrzesień-styczeń). Nie podaje już trafow po styczniu bo raz ze wartość spadała, dwa
@M888: racja, choc i tak wciaz uważam że i tak miał chore trafy
ale taki nepenthez na koncie rtg nie wydał ani jednego fp, po prostu grał, paki z nagród, sbcków, wymian i po miesiącu gry endgame'owy skład ( ͡° ͜ʖ ͡°)