Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jeszcze się nie znamy, nie wiem gdzie jesteś, kim jesteś, ale często o Tobie myślę.
Może jesteś tuż za rogiem? Może trzy tysiące kilometrów stąd?
Chciałabym pójść z Tobą na piwo a później na hot-doga. Chciałabym wejść z Tobą na plac zabaw nocą i kręcić się na karuzeli. Z winem czy bez, a może z kawą, w końcu noc jeszcze jest młoda?
Chciałabym patrzeć Ci w oczy i przeciągać te momenty w nieskończoność. A przecież to tylko ułamki sekund.
Chciałabym rozmawiać z Tobą tak, że z nieuwagi przegapimy dwa przystanki, a później odmarzną nam uszy, nim każdy pójdzie w swoją stronę.

Mirki, Mirabelki, gdzie znaleźć kogoś, kogo szuka się całe dotychczasowe życie?
Nie na tinderze, nie na badoo.
Pociąga mnie inteligencja, są jeszcze faceci których pociąga to samo?
A 'walutą miłości' nie jest seks?

#rozowypasek here, level 28.

#zwiazki #randki #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 24
@44gts: wiesz co ja troche rozumiem, w akacemiku mieszkala koo mnie tak piekna dziewczyna ze nigdy nie widzialem ladniejszej
serio, koledzy sie zgadzali ze jak aniol
ale jak sie odezwala to za diabla bys z nia nigdzie nie wyszedl, no ogolnie tragedia
serio, czasem glupote juz w glosie widac i tu to bylo az nadto widoczne
wiec nie wystarczy sama uroda, inteligencja tez musi byc

a w druga strone? znam sporo
OP: @AcyX: Super! Jak widać 'miejsce' nie przesądza, ale trzeba mieć niesamowite szczęście : )

@44gts: @Drew: Typowe wykopowe myślenie.

@wykopowy_brukselek: też znam kilka podobnych par, na pewno te osoby odnajdują między tym wszystkim pewną równowagę i dlatego się udaje.

@Thachi: Trochę tak jest, ale czy romantyzm już całkiem wymarł?

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@AnonimoweMirkoWyznania: idź do domu kultury, idź na wernisaż, na festiwal filmowy, albo teatralny, na wykład w muzeum, na premierę tomiku poezji, zapisz się do kółka zainteresowań, albo klubu dyskusyjnego, albo na zajęcia z renowacji mebli, idź na zorganizowany spacer po bagnach Biebrzy itp. itd.
Kurde, dziewczyno, jak cię pociąga inteligencja, to ten szybki zestaw, który wym6śliłem w 10 sekund powinnaś sama ogarnąć.
OP: @Thachi: Mam nadzieję, że jednak jeszcze istnieje ta iskra romantyzmu. Za kiczem sama nie przepadam, uważam że wszystko można odpowiednio wyważyć.
Po prostu nie lubię kiedy z seksu robi się walutę w relacji, czy z czegokolwiek zresztą.

@Fafnucek: chodzę w różne miejsca związane z moim hobby, jednak mieszkam obecnie w mniejszej mieścinie, jakie to może mieć skutki chyba każdy wie. Na dalsze wypady nie mam czasu, a zwłaszcza