Wpis z mikrobloga

Ostatnio rodzinna impreza przygoniła mnie do Szczecina. Całą Polskę przejechałem, ale co naodwalałem na drogach waszego miasta to moje. Dużo zmęczenia, masa gapiostwa, w każdym razie urzekła mnie kultura szczecińskich kierowców. Serio, u nas w #pulawy to już dawno ktoś nagrałby filmik i wrzucił na FB z ryjem, a u Was spokojnie, nawet kulturalnie ktoś podszedł i zwrócił uwagę że w tym miejscu to masa wypadków i żebym się pilnował. Ale tak z serdecznością.
#szczecin
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@nie_mientki: Puławy... w ogóle jazda po Lubelskiem to dla mnie horror. Tematy typu przejazd przez wieś 90 km/h wyprzedzając za wysepką po środku przejścia dla pieszych (wysepka powoduje, że trzeba zwolnić bo droga już nie jest prosta) tam widziałem wielokrotnie. Zawsze mam pewne obawy, jak tam jadę, że nie zachowam wystarczająco ograniczonego zaufania wobec innych kierowców...
@dzieju41: Nie wiem jak Ty, ale moim ulubionym skrzyżowaniem na wyłapanie debili to jadąc z bramy portowej Placem Zwycięstwa w kierunku Krzywoustego i lewoskręt w Kopernika. Uwielbiam, gdy Ci na prawym pasie do skrętu w lewo walą w lewo w Pl. Zwycięstwa zamiast w Kopernika zgodnie ze znakami poziomymi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.google.pl/maps/@53.4256798,14.5456792,3a,75y,173.87h,64.68t/data=!3m6!1e1!3m4!1su5US_2zARMJs0SV2MZwRfA!2e0!7i13312!8i6656