Wpis z mikrobloga

Sensowne lokaty są do 20 tys., ale i tak tylko raz można je założyć. Co więc robić później i z trochę wyższą kwotą? Chciałbym pójść dalej i zacząć inwestować. Najprostszym sposobem są fundusze inwestycyjne, ale przeglądając tagi, zauważyłem opinie, że są nieopłacalne i w ogóle odradzane. W takim razie co? Rachunek maklerski?

Tylko nie piszcie, że przy takiej kwocie warto zainwestować w siebie, bo nie o to pytam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam kasę, która nie jest mi potrzebna, wolę jej nawet nie mieć na koncie głównym ze względów bezpieczeństwa, chciałbym, żeby przynosiła jakiś zysk. A może konto oszczędnościowe z promocyjnym oprocentowaniem 3% na pół roku? To co po tym pół roku w takim razie.
#oszczedzanie #inwestowanie #lokaty #funduszeinwestycyjne
  • 9
@lunaexoriens: Hmm, no ja osobiście poleciłbym Ci platformę Mintos (pożyczki społecznościowe z zabezpieczeniem), kiedyś dużo o niej czytałem i wrzuciłem tam 5 koła, powoli sobie rośnie. Zaufanie mam, ale to tylko taka luźna propozycja, nie chce odpowiadać za ewentualne straty. Masz około 12 % zysku i naprawdę dużo pozytywnych opini w necie.
www.mintos.com/pl/l/ref/94A9UY - tu masz mojego refa, jak założysz z niego konto i wpłacisz kase to niby jakiś bonus mamy
@ElektrizPL:(przerzuciłem się na Euro, bo jednak lepsze oferty) ostatnio upgradowałem kompa, to wypłaciłem sobie 300 Euro i nie było problemu,
na ten moment mam 1 079.57 Euro - wpłacając około 950. Ogólnie jestem zadowolony, bo znacznie lepszy % niż na giełdzie, gdzie jestem aktualnie 20% w dupe ( ͡° ͜ʖ ͡°)