Wpis z mikrobloga

#mecz #pilkanozna #pytanie #pytaniedoeksperta #gownowpis
Pomóżcie Mirki, może ktoś kojarzy. Za dzieciaka, z 10-15 lat temu oglądałem mecz na TVN7 lub TV4. Jakieś europejskie rozgrywki, może puchar uefa, lub puchar intertoto. Pamiętam z tego meczu jeden fragment:
Bramkarz jednej drużyny sfaulował przeciwnika w polu karnym i został wyrzucony z boiska (czerwona), ściągnęli z boiska jednego gościa i wszedł rezerwowy bramkarz. Po kilkunastu minutach ten rezerwowy bramkarz dostał za krótkie podanie od obrońcy i z rozpędu złapał piłkę, chyba nawet przed polem karnym. Też dostał czerwoną. Na koniec jeden z piłkarzy z pola założył rękawice i bronił do końca.
Kojarzy ktoś może? Możliwe, że jedna z drużyn była z Holandii, ale nie jestem pewien ¯_(ツ)_/¯
  • 8
@Zwierzak24 Delikatnie nie pasuje do tego co pamiętam, ale chyba ten mecz najbardziej by się zgadzał. Chociaż z tymi kartkami by się nie zgadzało. Jak przez mgłę pamiętam, że pytałem ojca czy kojarzy inny mecz, że jedna drużyna w 8-9 kończyła Na milion procent były to właśnie jakieś europejskie rozgrywki. Obstawiam, że dobrze wytypowałeś, dzięki. Zwłaszcza to złapanie piłki i czerwoną mega by się zgadzało ( ͡° ͜ʖ ͡°