Wpis z mikrobloga

bez stiflera ten caly ws bylby jednym wielkim gownem, wykluczajac sezon 1 (w ktorym cos sie dzialo, aczkolwiek wiadomo poczatki). Schematycznosc z sezonu na sezon, gownotresci, te same zalosne postacie, ktore mysla ze beda/sa celebrytami. Do czasu az ten syfiasty program bez wiekszych zmian na lepsze zipie to faktycznie beda celebrytami z tzw. ciemnej gwiazdy.
Nie ukrywam ze ogladalem te wszystkie sezony 3> + 1 sezon (dla porownania) tylko dla stiflera, ktory wniosl cos innego i troche ciekawego - nawet smiesznego. Nie dziwilbym sie gdyby byl od 1 sezonu (po zapewne dlugotrwales selekcji) ale gosc kompletnie od 0 wszedl do programu z kamerami w 3 sezonie i narzucil wlasne tempo jebiac kazda inna opinie o nim. Pozniej juz tylko przychodzilu scierwa, ktore byly juz wczesniej zapoznane z uczestnikami z programu (glownie imprezy) - to wg mnie jest najgorszy zabieg producentow i rekruterow. Dlatego tez sezon 1 byl w miare legitny bo byly w nim osoby calkowocie sobie nieznane i tak mialy tworzyc "show" - oprocz smietany, ktory jak mi sie wydaje byl troche zbyt madry jak na tego typu program, wbrew temu ze byl postrzegany jako paker itp. przez co nie odpalal sie jak reszta plebsu z programu.
Obiektywna opinia osoby, ktora raczej nie gustowala nigdy w tego typu programach.
#warsawshore
  • 5
@mientka_guma: Zgadzam się. Poza tym wg mnie powinni teraz wymienić całkowicie ekipę, dać do nowego sezonu same zupełnie nowe twarze, żeby był powiew świeżości. Teraz wszyscy się znają, nawet "nowi" to znajomi uczestników, a widzom też już znudziło się oglądanie w kółko małej Chlani, która się już wypaliła.
@Prokurator1990: @edytaaa_s: ale tez w druga strone to jezeli zatrudniaja juz stiflera to na konkretnych warunkach, a nie ze gosc przychodzi i sobie jakies diety robi i widac ze mu sie nie chce juz tam byc (mozliwe ze pozwolili mu na wieksza samodzielnosc i swobode ale no bez przesady) no i zapewne tez sypia mu jakims dodatkowym groszem, ale to glownie program rozrywkowy a nie jakies rozsterki zyciowe. Dlatego powinni