Wpis z mikrobloga

Jakie słuchawki z tych lepsze?
Razer kraken pro v2
Razer kraken v2 tournament edition
Razer kraken v2 7.1
Razer kraken mercury v2 7.1
(jestem posiadaczem Razer kraken pro i chce kupić nowsze bo moje mają 4 lata i mimo nie traktowania ich zbyt ostrożnie wytrzymały i nadal uważam je za pancerne jedyne co się zużyło to ekoskóra osłona kabla i mikrofon [a i nie piszcie że żadne z tych bo dźwięk mi się podoba] ) #razer #sluchawki #audio #pytanie
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FoX2137: nie na temat
Czy muszą być Gamingowe? Dobre słuchawki plus dobry mikrofon w tej samej kwocie dadzą Ci lepszy dźwięk.
Chyba, że chodzi ci o przesadzony bas Razera, przez co wybuchy są znacznie bardziej.... wybuchaste
@FoX2137: Za 100, góra 150 zł, kupisz słuchawki które będą grać lepiej niż te Razery. Zresztą co ja gadam - nawet Superluxy HD681 za 85 zł zjadają te Razery na śniadanie...
Ehh chyba nikt nie przeczytał tego na samym dole tylko każdy jak już widzi Razer na początku to odrazu że '' inne lepsze "


@FoX2137: moja opinia na temat basów wynikła z własnego odsłuchu i porównania z CAL! które kosztowały w swoim czasie 150 zł - moje słuchaweczki zjadały Razery brata pod każdym względem poza siłą basu i posiadaniem mikrofonu. Siłą basu, nie jakością.

(jestem posiadaczem Razer kraken pro i chce