Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tler: szczerze? jak chcesz sobie spokojnie pograć na poziomie to nigdzie ci nie pozwolą ( ͡º ͜ʖ͡º)

albo unikasz ludzi na serwerach rp (i przede wszystkim administracji), albo umawiasz się z grupą kolegów na sesje na własnym

bardzo ciężko o RP w MTA, pewnie istnieją jakieś małe, dobre serwery, ale to poniżej 30 graczy
@zapoznalem2: No nic, to zobaczę jak w to się gra i poczekam na pewien serwer do odgrywania, który ma podobno wejść.

A na razie zostaje mi cantr.net, choć tam ostatnio brakuje graczy.
@mk27x: W tym miesiącu bez szans, lecz powiedz mi - grasz sam, czy masz ekipę? Bez niej trzeba na to poświęcić od groma czasu, żeby zrobić coś ciekawego.
Ja gralem na devgaming, za czasu kiedy gralem tez mowilem ze administracja #!$%@? ale jak tak patrze teraz jako nie gracz bo nie gram od dluzszego czasu no to wedlug mnie wszystko jest tam git, jak cos #!$%@? to masz kicka ,AJ, bana czy jakąkolwiek kare. No a jak nie #!$%@? to ci pomoga. Jesli chcesz swoja firme zalozyc organizacje no to wiadomo ze dla osoby ktora ma przegrane 100h nie pozwolą
Ciekaw jestem czm wdlg cb administracja to dno, chetnie przeczytam twoją szerszą opinie, bo wiesz, ktos moze powiedziec ze kartacze to scierwo bo ich nie lubi ale to nie oznacza ze naprawde są nie smaczne :)