Wpis z mikrobloga

Czasem uda się ładnie ominąć szeryfa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niestety do niego nic nie dotrze a raczej utwierdzi się w swoim zachowaniu bo jakiś cwaniak w łosobówce go wyprzedził, co robicie w takiej sytuacji? Przez chwilę miałem ochotę zapisać tablice ciągnika (stąd chwila postoju) ale odkąd 997 właściwie nie działa i wielokrotnie zawiodłem się na niesprawnym 112 nawet już tam nie dzwonię. Zakładając że nagrałbym tablice ciągnika to test w ogóle sens wysyłania takich rzeczy na stopagresjidrogowej@*.policja.gov.pl?

Swoją drogą nieźle musieli na mnie #!$%@?ć na CB bo na końcu inny żwirowiec mocno mnie próbował nie wpuścić na prawy pas ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polskiedrogi #szeryfdrogowy #stopcham
xetrov - Czasem uda się ładnie ominąć szeryfa ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
Niestety do niego nic nie...
  • 5
Zakładając że nagrałbym tablice ciągnika to test w ogóle sens wysyłania takich rzeczy na stopagresjidrogowej@*.policja.gov.pl?


@xetrov: Jest. Kiedyś jednego żwirowca tak zgłosiłem jak prawie mu się pod naczepę wbiłem, bo mi zajechał pas w ostatniej chwili. Nie miałem nawet całego numeru ciągnika (część) ale cały numer z naczepy. Znaleźli go i wpieprzyli mu w sądzie mandat. Trwało to pół roku, ale dostałem polecony z informacją, że go dojechali. Czuje dobrze człowiek