Wpis z mikrobloga

Elo mirki z #poznan. Moja różowa ma taką poduszkę dla kobiet w ciąży (zdjęcie poglądowe - nie jest identyczna). Nie było to tanie, a nie ma co z tym zrobić, bo znając p0lka, to każda chce mieć nowe, żeby jej bankomat kupił w smyku, ale może ktoś zna jakąś kobietę, która jest w gorszej sytuacji i takie akcesorium byłoby dla niej jak manna z nieba? Oczywiście wyprane i odkażone. Oprócz tego, pewnie jeszcze by się coś znalazło np. książki i inne artykuły ułatwiające życie. Dalibyśmy ewentualnie do jakiejś fundacji, ale wiemy, że nie wszędzie będą chcieli cokolwiek poza przelewami, a bujać się z tym po mieście od punktu do punktu, to głupiego robota. #rozdajo
Pobierz H.....o - Elo mirki z #poznan. Moja różowa ma taką poduszkę dla kobiet w ciąży (zdjęc...
źródło: comment_97tgjUsndTTALsV2wmlJ0xs6t3ZHzbxG.jpg
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PurpleHaze: Dobrze podpiera brzuch i ciało, a uwierz, że pod koniec znaleźć wygodną pozycję do spania i leżenia nie jest łatwe. No i dobrze się leży z taką na boku: poduszka między nogi (usprawnia krążenie) i pod głowę i jest git.
Tą na zdjęciu jest w kształcie litery C, ja mam w kształcie litery U (nie trzeba jej przekładać przy zmianie pozycji) i jak jest wolna to Mój się na nią