Wpis z mikrobloga

#mechanika #majsterkowanie #diy #pneumatyka #narzedzia
Używał ktoś pneumatycznych szlifierek trzpieniowych prostych/kątowych? Warto kupić taką tanią jak na screenie? (do użytku dajmy na to jednorazowo 2 godziny w tygodniu)
Nigdy wcześniej nie miałem żadnych narzędzi pneumatycznych, czy konieczny jest reduktor i odwadniacz? Naolejacz wydaje się niezbędny żeby nie zatrzeć sprzętu, ale reszta?
Jeśli ktoś jest w stanie polecić jakiś sklep w #lublin gdzie sprzedają takie gadżety, to będę wdzięczny za pomoc.
Pobierz DS18B20 - #mechanika #majsterkowanie #diy #pneumatyka #narzedzia
Używał ktoś pneumat...
źródło: comment_79Oq0MhlWrSjCd3lUG8ojBJchbhgEAYf.jpg
  • 16
Chodzi mi bardziej o określenie czy markę YATO w ogóle brać pod uwagę i czy w Lublinie znajdę sklep który sprzedaje takie pneumatyczne narzędzia
@Opportunity: U mnie się na przykład rozszlifowuje zgrubnie otwory po napawaniu więc farby brak, a kamienie kupuję u różnych producentów. Póki co miałem jedną tanią i jedną drogą szlifierkę elektryczną i w sumie to patrząc na ceny pneumatycznych nieźle się zdziwiłem, bo są sporo tańsze i może prostsze w naprawie porównując do spalonego silnika ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DS18B20: Daruj sobie te tanie szlifierki bo ani to obrotów nie będzie osiągać takich jak ma na popierze, ani to nie będzie jakieś żywotne, kup jakąś renomowaną firmę, która faktycznie zajmuje się produkcją takich narzędzi i będziesz zadowolony, bo w razie awarii oddasz do serwisu i da się to naprawić, a nie utylizacja ja od siebie osobiście polecę narzędzia Dynabrade, możesz zobaczyć w necie w jakich okolicach cenowych narzędzia oscylują, jak