Wpis z mikrobloga

@Sanczessco:
- Jestem samotną matką dwójki dzieci.
- A może chcesz być samotną matką trójki?

W moim wieku 34 lvl raczej bardzo łatwo trafić na takie samotne matki. Grubo musiałbym przemyśleć czy chciałbym zaczynać od czyjegoś save'a. Nie miałbym problemu gdyby się okazało, że poprzedni gracz się wylogował. Ale w przypadku gdyby to było po grze multiplayer, albo gracz nieznany to bym nie dołączał do tego LAN party :D
@Wight

@Sanczessco:

- Jestem samotną matką dwójki dzieci.
- A może chcesz być samotną matką trójki?

W moim wieku 34 lvl raczej bardzo łatwo trafić na takie samotne matki. Grubo musiałbym przemyśleć czy chciałbym zaczynać od czyjegoś save'a. Nie miałbym problemu gdyby się okazało, że poprzedni gracz się wylogował. Ale w przypadku gdyby to było po grze multiplayer, albo gracz nieznany to bym nie dołączał do tego LAN party :D

TRUE
@ssandwwich: Miałem na myśli śmierć. A okazuje się, że takie szybkie wylogowanie to nie jest jakaś nadzwyczajna sytuacja. U mnie w pracy dziewczyna się ohajtała i nie wiem czy z rok byli małżeństwem, zdążyła w ciążę zajść, chłopa zmiotło z planszy w niecałe 3 miesiące od diagnozy nawet nie doczekał narodzin dziecka. Laska przed 30 została wdową z dzieckiem.