Wpis z mikrobloga

#wojsko #prawo
Czy można zostać zawodowym żołnierzem z kategorią D? W WKU udawałem debila i dostałem kategorie D jak Debil. Teraz chciałbym zostać zawodowym żołnierzem, a dokładnie czołgistą i nie wiem czy jest to możliwe, a z google nie mogę niczego wywnioskować. Znacie kogoś z kategorią D kto jest żołnierzem? Albo znacie podobne przypadki?
  • 13
@Policjant997 pograles w wota i posklejales modele i ciągnie do puszki na gasienicach, kobiet co to sznurem za mundurem i przygoda zycia, przyjazniami az po grób... Idź najlepiej osobiście do WKU i działaj. Nigdzie Ci nikt nie powie lepiej niż tam. A tak swoja droga jak masz obczajona juz jednostke do której chcesz sie dostać (bo rozumiem ze masz tak? To nie to ze chce czołg i #!$%@?) to co jakiś czas
@Siemien: Już od dłuższego czasu chciałem iść do służb mundurowych, Policja albo Wojsko. Do wojska jednak tylko na członka załogi pojazdu - czołg albo inny pojazd opancerzony. Ostatnio u mnie w mieście były pokazy czołgów i pogadałem chwile z załogą i mówili, że ciągle szukają ludzi na czołgi bo nie wszystkie w Polsce są obłożone załogą. Powiedzieli, że z kategorią D powinni wziąć bo niby wszystkich biorą. Po tym zdecydowałem się