Wpis z mikrobloga

Schreier z Kotaku kolejny raz daje sygnał, że Bluepoint Games odświeża Demon's Souls.

IMO to byłby fantastyczny tytuł na start #ps5 - bardzo wyczekiwany, przyciągający sporo użytkowników i średniej wielkości finansowo projekt.

Poza tym chętnie zobaczyłbym na start remake drugiej części Ratcheta. Jest marka, jest gotowy silnik. Też można poświęcić na rozkręcającą się bazę użytkowników. Choć podejrzewam, że nowy Ape Escape może być szykowany na start, ale ja poczekałbym z powrotem małpek.

Czy coś jeszcze? Jeśli się nie wyrobią z Ghost of Tsushima, to może cross-gen. GoT tylko na PS5 wydaje mi się bez szans, bo to wysokobudżetowa produkcja. Może nowe Gran Turismo? Na start albo w 1Q 2021 też byłby bardzo spoko. I zapewne tryb online dla TLOU2 będzie miał premierę w okolicach startu PS5.

Takie małe życzenio-typy. ( ͡° ͜ʖ ͡°) #ps4
  • 12
@Theos: jenyyyy, wspaniale! Schreier ma zawsze pewne info.

Ale ten link nie działa, chociaż moze przez to ze wchodzę w niego przez wykopową apke, a to często robi problemy
@camos: dużo osób? Cross-gen aż tak nie przeszkadza, zwłaszcza na premierę.

Co do daty, to myślę, że chcieliby się wyrobić w pierwszej połowie następnego roku, ale pojawiały się jakieś plotki, że proces produkcyjny nie przebiega idealnie, więc kto wie, jak będą się w stanie wyrobić.
@JesusOfSuburbia: dla mnie to numer jeden z serii souls, tego klimatu nie przebila zadna czesc trylogii. A co do mechaniki to demon jest szybszy niz ds2. Ostatnio przechodzilem chyba z dwa lata temu. Czekam na ten remake bo bluepoint znakomicie odswiezylo shadow of the colossus, z pelnym szacunkiem dla orginalnej wizji. Jak ten sam kunszt bedzie obecny w remakeu demona to bede do tego wracaj wiele razy.
@Theos: jakby rzeczywiscie to byl remake Demon's Soulsow to nowa generacja nawet by sie nie zaczela, a MS juz by byl w dupie xD. Coz, tak to jest jak sie kladzie lache na gry, gdzie Sony mocno cisnie.