Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Bracia spod tagu #przegryw którzy cierpią na brak seksu... spróbujcie to zrobić z drugim mężczyzną skoro kobiety nie chcą. Naprawdę. Nie mam powodzenia u kobiet. Mój dotychcaszowy seks hetero to były tylko panie z roksy za $. Zaryzykowałem spotkanie z jednym gejem poznanym na #datezone i nigdy jeszcze czegoś takiego nie przezyłem. Nie było gonitwy jak to ma miejsce za kobietami, płaszczenia się itd. Równe zasady, wzjamny szacunek i relacje. I powiem wam że było super. Jednak to prawda że nikt w łóżku nie zrozumie lepiej faceta jak drugi facet. On był pasywny, ja aktywny. Bzykaliśmy się dobre kilka godzin. Ale prawdziwy odlot to był gdy pierwszy raz spróbowałem seksu analnego od pasywnej strony. Coś niesamowitego, takiej przyjemności moje ciało jeszcze nigdy nie odczuwało. Niebo po prostu niebo. Już nie mogę się doczekać kolejnego weekendu z chyba moim nowym partnerem.

Wiem że nie do każdego przemówie, ale naprawdę jeśli nie macie 100% oporów na seks z mężczyzną to spróbujcie. Naprawdę może to odmienić wasze życie.

#teczowepaski #zwiazki #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 9