Wpis z mikrobloga

Parę słów ode mnie na temat obecnej dramy:
1. karcianka dla dzieci to nie miejsce na polityczne deklaracje, więc zawodnik nie postąpił właściwie. Tak samo roberciki na meczu nie mają napisane na koszulkach "obozy zagłady były niemieckie"
2. blizzard to nie jest ONZ żeby uwalniać Hong Kong ani oficjalnie wygłaszać swoje opinie na ten temat
3. przesadzili z karaniem tego gracza, sama banicja na jakiś czas by wystarczyła, odbierać uczciwie wygrane pieniądze to już przesada
4. zwalniać casterów to już w ogóle autyzm
5. ogolnie #!$%@? blizzard za zmianę formuły z dodatek-przygoda-dodatek na same dodatki z płatnymi pseudoprzygodami
6. pokrzyczą, pokrzyczą i po rewolucji, ale blizzcon może być pełen kontrowersji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#hearthstone
  • 6
@Rebeliant: Mogę się pod tym podpisać. Obie strony przegięły, to wyglądało jakby Xi Jinping był na linii z Brode i dawał mu instrukcje: odbierzcie mu nagrodę acha casterzy też mają zniknąć.
@Vitkacy: prywatna firma, zawodnicy uczestnicząc w evencie zgadzali się na regulamin. Kara po prostu zbyt ostra i to wzbudziło takie emocje.
Skoro rządy zgadzają się na komunizm i okupowanie terenów przez chiny i ruskich, to co taki blizzard ma zrobić. Przeciez oni są już dawno kupieni przez inna firmę i gry stały się maszynkami do robienia hajsu, a jak hajsu jest za mało to wygaszamy (hots).

Przypomniał mi się ten piłkarz,