Wpis z mikrobloga

Ulane Bingo 137! Plansza do wysrywu „Piekielna Musztarda Angielska”, w którym padło 15 HASEŁ oraz pojedyncze BINGO! Wyniki:
Już tradycyjnie, DYSTANS. Bebzun doskonale wie, że oceny wysrywów z tesli są druzgocące.

Na początek „subtelna” REKLAMA, czyli mycie melexa.

Następnie znawca tematów kulinarnych jedzie na BP STESTOWAĆ hot dogi z arcypikantną francuską musztardą. W tym momencie jego „znafstwo” upadło i sobie głupi ryj rozwaliło, bo te hot dogi są z musztardą angielską, zapewne wzorowaną na musztardzie Colman’s. Ale angielska czy francuska, oj tam oj tam, ważne że żółta.

MACU MACU 0:44 ja #!$%@?… nagrał ekran po 2 dniach swojego użytkowania. Cały #!$%@? od jego tłustych palców. Chociaż tyle, że go wytarł, ale myślę że tego samego dnia ekran powrócił do stanu sprzed użycia ścierki.

JĘZYK POLSKI: bez GLUTONU; TUTEJ; JOLKA RED, siedem SKOCZ BUBEL GAM I SZKOCZ BUNET; DZISIEJ

COMBO 1:17 FAST FOOD wziął ZAWODNIKA z musztardą. Wielki i KURNIA super gorący! Serio, dostaliście kiedyś na stacji hot doga tak gorącego, że nie dało się zjeść? Bo ja na przykład nie. Ten zapewne też nie był gorący, ale #kieleckiulaniec nie potrafi przyznać że już zapach ruszył go ostrością. Później zaczyna montować kamerę, co doprowadza do #!$%@? dźwięku. Ale chwali się, że je bezpiecznie, na parkingu, włączył nawet tryb parkingowy. Innymi słowy, JANUSZ PRZY KORYCIE jak zwykle je w furze. Tym sposobem przechodzimy do meritum, czyli festiwalu BEKÓW I ODBIĆ. Kaszle, chrząka, po dwóch gryzach przepija energolem, znowu kaszle po czym przyznaje że jest moc, ale nie pikantna, bo to nie jest pikantność taka jak z papryczek. Gość jest fenomenalny. Za każdym razem jak myślę, że nie może być większym zjebem który ma zasadę „nie znam się, ale się wypowiem” on każde potrzymać sobie piwo i udowadnia że jest inaczej. Założę się że on nawet nie wie, że musztardę robi się z gorczycy, i to jej ilość oraz rodzaj nadaje ostrości.

4:50 do TESTSCHABA wskakuje chiński smartfon. Ale najciekawsze w tym ujęciu jest to, że musztarda dalej trzyma fanatyka ostrości.

6:03 #ussponton podnieca się nowym produktem Xiaomi za gruby hajs, łaskawie ZLINKUJE W OPISIE FILMU wideo, które pokazał.
INTERAKCJA Z WIDZAMI 6:08 Marek z Wrocławia wysłał swojemu panu ostry sos. Szkoda sosu, na pewno ulaniec go wyleje albo będzie trzymał tyle że się przeterminuje.

7:15 następuje wstępna ocena nowego JAPKA. Werdykt: nie warto się przesiadać z serii XS, chociaż bateria przepetarda. iOS 13 gówno straszne, nie ma miejsca i jest lipa, aparaty przepetarda, a jak ktoś chce wejść w ajfona to poleca 11 bez pro. Ta wypowiedź to jest ukoronowanie #bebzunlogic

10:55 pojawia się też jedyny pozytywny akcent na wysrywach ulańca- pies CYTRYNA
#mocnyvlog
Pobierz PatoPaczacz - Ulane Bingo 137! Plansza do wysrywu „Piekielna Musztarda Angielska”, w ...
źródło: comment_uXlTyUAlfcXmdRq9D6dUwiiohaFwzP7I.jpg