Wpis z mikrobloga

@erysipelothrix: Szok i niedowierzanie ( ͡º ͜ʖ͡º)

@kt13: Masz nieogarniętego partnera skoro stosunek przerywany nie działa! A potem ''google ---> problemy z zajściem w ciążę ---> bezpłodność'' xD Stosunek przerywany ma szansę zadziałać, jeżeli kobieta ma naprawdę silny organizm, więc zbyt często nie choruje, rejestruje dosłownie wszystkie zmiany, pilnuje się, do współżycia dochodzi tylko w dni niepłodne, a cały jej cykl jest latami regularny. Da
@push3k-pro: No właśnie udowodniono podobno, że nie jest to prawda. Ale tak, zdaję sobie sprawę, że był taki mit i nie jest on jakoś bardzo bezsensowny, bo skurcze teoretycznie mogłyby usprawnić ruch plemników. Śmieję się jedynie właśnie z tego ''na pewno'' i wydaje mi się, że było to oczywiste :P

@Buniu: O, widzę to samo. Czytaj wyżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Hubercikus: Właściwie to wiedzę
@Hubercikus: #!$%@? nie miałam, bo powiedzmy, że szybko dojrzałam i nie przyjmowałam niektórych kocopołów do siebie, a wiedzy szukałam sama w różnych źródłach. W internecie jest mnóstwo bzdur, ale da się tez je odsiać, wystarczy posprawdzać, zamiast się opierać na pierwszej lepszej informacji. Niektórzy wiedzę czerpią tylko z demotywatorów czy coś ¯\_(ツ)_/¯

@rybsonk: To po cholerę piszesz to samo, na co odpowiedziałam i zdementowałam iż to tylko mit, bo nie
@night_witch95 szybki research powiedział mi tyle że zdania naukowców są podzielone ( ͡º ͜ʖ͡º)
Inna sprawa ze jeden orgazm w środku nie daje sto procent na ciążę, ale tak... wiedza niektórych osób jest przerażająca w temacie współżycia, ciąży i antykoncepcji ( _)
@rybsonk: ''In the 1900s, some experts came up with the idea of the “upsuck theory,” which essentially hypothesized that the uterine contractions that occur during an orgasm propel semen into the vaginal canal. But many studies have since proven that an orgasm is unlikely to factor into conception. “That theory has been debunked,” says Katrina Sawatsky, a physician with a low-risk obstetrics practice in Calgary. In fact, American sex-education pioneers William
No właśnie udowodniono podobno, że nie jest to prawda. Ale tak, zdaję sobie sprawę, że był taki mit i nie jest on jakoś bardzo bezsensowny, bo skurcze teoretycznie mogłyby usprawnić ruch plemników. Śmieję się jedynie właśnie z tego ''na pewno'' i wydaje mi się, że było to oczywiste :P

@night_witch95: Chyba masz rację, bo coś mi świta w głowie, że mogło to być w kategoriach mitów.
@push3k-pro: Zerknij komentarze wyżej. Wychodzi na to, że jeden rabin powie tak, inny rabin powie nie, bo jedne badania mówią, że pomaga, drugie dementują ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak jak pisałam, zdania może i są podzielone, ale nawet jeżeli okaże się, że jednak jakkolwiek to pomaga, to będzie to w tak małym stopniu, że można to potraktować jako nieistotne. Gdyby było to tak bardzo dobrze działające, to
Takie posty sprawiają, że ludzie nie chcą się edukować. Gdy ktoś wyjeżdża od razu z pogardą, poniżeniem i wyzwiskami to jak ma się komuś chcieć pogłębiać wiedzę jak od razu odpala się #!$%@? jednych na drugich. Ludzie nadal nie nauczyli się by skupiać się na tym co ważne, a nie na tym kto jest lepszy.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@night_witch95: Oglądałaś ten "dramatyczny" paradokument "Inwazja" na TVPIS? Taka propaganda jest powodem że nigdy w kwestii edukacji seksualnej się nie zmieni w p0lsce. To nawet nie chodzi o to że "geje som zue", ale tą narracje łączy się również z edukacją seksualną, i taki przeciętny janusz se już wyobraża w główce że geje chcą wchodzić do szkół i masturbować jego dzieci. ()
@night_witch95: @night_witch95: nie chodzi o "zasysanie" spermy, ale o to że skurcze macicy pomagają plemnikom (które już przeszły przez szyjkę) dostać się do jajowodu
edit: doczytałam dalej, przyznam że nie czytalam badań na ten temat ale w zeszlym roku na zajęciach z embriologii na lekarskim profesor nam o tym opowiadal, w embriologii Bartla jest napisane to samo
@night_witch95: Faktem jest że kobiecy orgazm skutkuje skurczami pochwy i dna macicy, a to ma wpływ na szansę zajścia w ciąże (zwiększa je). Oczywiście nie jest wymagany, ale jakieś ziarnko prawdy jest w tym co pisze.
@VeleiN: to jest mega kek.
Opka nawet naśmiewa się z faceta z screena, a ma taki sam poziom wiedzy jak różowa że screena. Beka.

Opko, podpowiem ci że takie zjawisko występuje nawet u świń, które "zasysają" spermę z patyczków inseminacyjnych.

Wsadźcie to w gorące.