Wpis z mikrobloga

Korwin po wyborach: Poprę każde gówno PiS w zamian za zakaz demonstracji dla jednej z grup społecznych.


@duncanidaho2: Jezus Maria, i znowu zaczyna się manipulowanie. Powiedział, że poprze ich w ramach takich ustaw, a nie że w zamian za to będzie ich popierał we wszystkim co sobie wymyślą. Wyraźnie podkreśla, że nie będą głosować za pisem czy przeciwko pisowi, tylko jeżeli będą chcieli wprowadzać jakieś rozsądne rzeczy to będą głosowali za,
Jednak EPATOWANIE tym i indoktrynacja na chama oraz kreowanie ciemiężonej grupy społecznej to manipulacja, przekłamanie, hipokryzja w jednym.


@fadeimageone: Jakiś przykład? Nie mów o marszach, bo demonstrowanie to jest ich zasrane prawo, którego nie można nikomu odebrać.

Kreowanie ciemiężonej grupy społecznej? Jakie kreowanie? Przecież nawet pan Grzegorz SZCZĘŚĆ BOŻE Braun mówi że by ich batozyl, a pierwszy odzew #!$%@? po dojściu do władzy jest taki że sprzeda się PiS (które konfie
@duncanidaho2: A ja się nie dziwię ani trochę, można się było po nim spodziewać takich słów. Prawdę mówiąc dziwią mnie bardziej ludzie którzy myślą że Korwin nie wszedłby w koalicję z PiSem. Przecież sam już kiedyś mówił, że wszedłby w koalicje z każdym, nawet z SLD, jeśli wiązałoby się to z akceptacją części postulatów.
@venividi: Ujmę to inaczej. Wolność ma swoje granice. Demonstracja i wygłaszanie haseł to JEDNO, epatowanie aspektami seksualnymi to DRUGIE (i tutaj wchodzi pokrzywdzony przez los transseksualista cały na biało). Ludzie z lewej strony nie potrafią pojąć, że w większości ludzie mają gdzieś to jakie preferencje seksualne mają inni ludzie - orientację seksualną zawsze można zmienić. Tak jak rękawiczki, gacie czy skarpety. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakoś nie
Wolność ma swoje granice.


@fadeimageone: XD Postulaty Korwina to nie tylko złamanie wolności jako takiej. To także złamanie prawa do wolności zgromadzeń.

epatowanie aspektami seksualnymi to DRUGIE (i tutaj wchodzi pokrzywdzony przez los transseksualista cały na biało)


@fadeimageone: Ty byłeś kiedyś na marszu? Więcej epatujących seksualnością można znaleźć na każdym meczu piłki nożnej, gdzie chłopaki na trybunach w ramach wolności ściągają koszulki. Ile takich osób było w PL? 2? 3?
@duncanidaho2: Nie mogę zrozumieć jak postepowa, i tolerancyjna lewica, a szczególnie jeden z jej przyszłych posłów wypowiada się w sposób typowo faszystowskim na temat Konfederacji i publicznie mówi o jej wykluczaniu.

Zamienić ,,konfederacja" na ,,żydzi" i mamy jota w jotę wypowiedź o zydach jakiegoś członka NSDAP w latach 40

No ale lepiej propagandę siać, że Korwin PiS będzie popierał xDDDDDDDD
Ja nie wiem, jak ktoś kogo nie lubisz powie, że ziemia
@technojezus tutaj by się przydał ten mem z łysa ayra stark, ale nie chce mi się go szukać, a wiesz o co chodzi :p nie rozumiesz tolerancji po prostu

@JanSebastianCadillac jaka manipulacja? przecież powiedział, że my to z pisem nie chcemy wchodzić w koalicję hehe, ale wymusi się na nich ustawę o zakazie dla lgbt to w zamian za to będziemy ich popierać
jak dla mnie to nie znaczy, że tylko w
@technojezus no niestety taka prawda xd ja wiem, że to boostuje prawackie ego i urojenia powiedzieć "jak możesz nie tolerować mojej nietolerancji", ale to tylko ameby ci za to przyklasna :p