Wpis z mikrobloga

Piękny ból dupy kuców bo nie wszedł szur, bardzo poważny człowiek znany ze swojej piątki mentzena xD oraz "projektów" 100 ustaw które ustawami nie są tylko pisanymi na kolanie idiotyzmami, takimi jak "zwiększenie wolności słowa" gdzie będzie można nawoływać do ludobójstwa, grozić śmiercią, ale sławek coś chyba zapomniał o paragrafie dotyczącym obrazy uczuć religijnych ;c no co za przypadek ;3 #wybory #konfederacja xDDDDDDDDD #polityka
źródło: comment_kUQZHDThUVLQllW1AjfiZiLoaAxya1JY.jpg
  • 43
@tomasz-terlecki: a co do komentarza "będzie można nawoływać do ludobójstwa, grozić śmiercią, ale sławek coś chyba zapomniał o paragrafie dotyczącym obrazy uczuć religijnych" to właściwą drogą działania na takie zachowanie jest ostracyzm społeczny a nie, jak to się dzieje do tej pory, zaprzęganie machiny sądowej której efektem jest kilkuletni kabaret przejadający pieniądze podatników.
@pawelczixd: tak jest lepszy tak samo jak packa jest lepsza na muchę niż armata. Wiadomo jak sądy działają ale to już osobna kwestia, do tego w sprawach o to co kto powiedział i co przez to miał na myśli nie ma faktycznej szkody tylko szkoda uznaniowa lub domniemana i bardzo łatwo jest niekonsekwentnie stosować prawo.
@Michael_Scott: Zgadzam się tylko #!$%@? mnie kult mentzena na wykopie i robienie z niego wartościowego człowieka podczas gdy to jeden z mocniejszych szurów tam, z konfederacji chyba jedynie Kuleszę szanuję, nie zgadzam się z większością jego poglądów, ale szanuję bo nie jest takim szurem jak pozostali. Bo co do Brauna to wykopki dobrze wiedzą że to szur, on jest tam tylko do mówienia szczęść boże i wywoływania "bólu dupy" u nas,
@tomasz-terlecki: Tak powtarzasz jak zdarta płyta "szur szur", to może jakieś przykłady? Sam zerknąłem do niektórych jego ustaw i np. nie podoba mi się, że w chce karać lekarzy przeprowadzających aborcje płodów wynikających z gwałtu, ale z reguły mówi sensowne rzeczy.