Wpis z mikrobloga

Znam bul rafatusa moja madka jest w 100 procentach podobna do marlenki i z wyglądu i z zachowania od najmłodszych lat wszystko za mnie robiła teraz jak gdzieś idę na miasto albo do pracy szczegółowo rysuje mi mapę dojścia z punktu a) do punktu b) jak wejść po schodkach
jak się przywitać jak pociągnąć za klamkę drzwi generalnie proste czynności które które mówi w sposób bardzo szczegółowy
potrafi przypominać mi o tym co 5 minut kiedy coś jej nie pasuje potrafi stac,siedzieć przy mnie tak jak mogła za mnie myśleć odbierać mi umysł telepatia
zaprawdę powiadam kiedy rafatus zapłodni Marlenke to wtedy może dojść do tragedii a do tego jest blisko bo wcale nie wychodzi na + a w głębi serca rafatusowi szkoda marlenki wy razem spowodujecie to że może dojść do zapłodnienia i końca świata nie dajecie im wyboru


#patostreamy #rafatus #madki #marlenkowizm
  • 6
@trinty: Twoja matka jest zwyczajnie nadopiekuńcza - jest to męczące, ale dalej zapewne bez porównania do Marlenki - tam moim zdaniem jest przede wszystkim toksyczna miłość do Rafatusa, a, że jest głupiutka to wykazuje takie zachowania a nie inne.
@trinty: Jeśli nie ściemniasz, to wiesz jaki jest problem twojej matki? Brak jakichkolwiek zainteresowań, jakiegoś hobby. Tak się zachowują ludzie znudzeni. Oni nazywają to troską, a tak po prawdzie, życie cudzym życiem, to jest ich zabijacz czasu.