Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Z moim niebieskim jestem grubo ponad 3 lata razem gdyby nie liczyć 3 miesięcznej przerwy. To on ze mną zerwał, stwierdził ze już nic nie czuje - okej. Po czasie do siebie wróciliśmy. Jest tylko jeden problem. Staram się jak mogę i jak potrafię a nadal od niego nie usłyszałam, ze mnie kocha. Coraz częściej przez to czuje strach ze za chwile znowu mnie rzuci a ja od nowa się bardzo mocno zaangażowałam. Idealna nie jestem ale naprawdę się staram żeby było wszystko między nami jak najlepiej, jednak czuje ze już długo tak nie pociągnę. Chciałam się tylko gdzieś wygadać

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 6
.: Może być tak że Twój chłopak poważnie traktuje wyznawanie komuś miłości. Obecnie zwrot "kocham Cię" spowszedniał i coraz częściej jest substytutem zwrotu "bardzo Cię lubię". Ciągle są jednak ludzie którzy zwrot "kocham" traktują bardzo poważnie, nie szafują tym zwrotem i mają go zarezerwowanego dla kogoś dla nich wyjątkowego. Bo jaką wartość ma "kocham Cię" jeśli mówi się to każdej osobie z którą się spotyka przez dłuższy czas? Po którym razie