Wpis z mikrobloga

Nagrobek weterana (homoseksualista) z Wietnamu.

"Gdy byłem w wojsku dano mi medal za zabicie dwóch ludzi. I zwolnienie ze służby za kochanie jednego"

#starszezwoje - blog ze starymi grafikami, miedziorytami, rysunkami z muzeów oraz fotografiami

#historia #ciekawostki #ciekawostkihistoryczne #usa #fotohistoria #wojna #lgbt #myrmekochoria
Pobierz myrmekochoria - Nagrobek weterana (homoseksualista) z Wietnamu. 

"Gdy byłem w wojs...
źródło: comment_WMbEktoz7lF9G3VjeI8pz0p0Stc8rwFB.jpg
  • 22
@artpop z jednej strony lewactwo twierdzi, że geje rodzą się gejami, z drugiej atakują prawactwo za bycie dumnym z czegoś, na co się nie miało wpływu, np. bycie dumnym z urodzenia się Polakiem, Europejczykiem, czy białym. Ty piszesz o byciu dumnym z bycia gejem, phi. Wszyscy (prawami/lewaki) jesteście siebie warci, a wasze wojenki na argumenty to jak walka w przedszkolu o samochodzik.
@Opipramoli_dihydrochloridum: Szerzysz brednie. Osoby homoseksualne w armii są bardziej narażone na przestępstwa o charakterze sexual harassment. To pojęcie nie oznacza tylko przestępstw związanych z kontaktami seksualnymi.

Oznacza bardzo często: „Unwanted sexual statements: Sexual or “dirty” jokes, comments on physical attributes, spreading rumors about or rating others as to sexual activity or performance, talking about one’s sexual activity in front of others and displaying or distributing sexually explicit drawings, pictures and/or written
@Opipramoli_dihydrochloridum: Polecam przeczytać twój paragraf ponownie - zdecydowana większość sprawców tych przestępstw to mężczyźni heteroseksualni. To nie ma nic wspólnego z homoseksualizmem - gwałt na mężczyźnie w takich środowiskach jak armia czy więzienie nie oznacza pociągu do mężczyzny - chodzi o sam akt, aby pokazać swoją moc nad daną osobą itp. Wiele jest na ten temat artykułów naukowych.

Osoby homoseksualne w armii są również 2 razy bardziej narażone na napaści seksualne