Wpis z mikrobloga

@SAVIO_multimedia: Hej! Mam pytanie...
Czy jest opcja na zorganizowanie małego testu...?
O co chodzi - chcę kupić klawiaturę od Was, jestem do tego przekonany, ale... Tempest na czerwonych, czy brązowych przełącznikach? Oto jest pytanie!

...chciałbym wypróbować i porównać obie. Stąd przyszedł mi do głowy pomysł.
Zróbmy test - zapłacę za jedną (na druga mogę dać kaucję), ale podeślecie mi dwie - jedną na Red, drugą na Brown. (świetnie pomyślane, nie?). A ja je porównam i opiszę.

...żeby nie było - napiszę tekst porównawczy z waszymi Red, Brown i z moimi Red i Blue (mam Sharkona PureWriter na Redi RampageHydra na Blue).
Po skończonym teście którąś klawiaturę odsyłam do Was ALBO robimy w waszym imieniu giveaway. Jedną (tę za którą zapłaciłem wcześniej) zostawiam sobie. Rozsądnie?

Jeśli pomysł jest głupi, albo niepasujący do linii marketingowej - ok, zrozumiem. Ale tak mi wpadło do głowy. Ja będę mógł wybrać klawiaturę, wy dostaniecie recenzje.

I przy okazji - chętny jestem do testowania i pisania opinii na temat słuchawek, bo... trochę mam w tym doświadczenia. Na chwilę obecną mam koło 12 sztuk nausznych i doświadczenie w testowaniu tegoż sprzętu. :)

Pozdrówka

zaroowka
  • 1
...żeby nie było - napiszę tekst porównawczy z waszymi Red, Brown i z moimi Red i Blue (mam Sharkona PureWriter na Redi RampageHydra na Blue).

Po skończonym teście którąś klawiaturę odsyłam do Was ALBO robimy w waszym imieniu giveaway. Jedną (tę za którą zapłaciłem wcześniej) zostawiam sobie. Rozsądnie?


@zaroowka: możemy coś pomyśleć odezwij się do nas na PW :-) chociaż bardziej interesowałoby nas tego typu porównanie na YouTube :-)