Wpis z mikrobloga

Zarzucałem #prawactwo że ściągnęli swoją #konserwatywka od nas lewaków. Małpując tag #alternatywkaboners Jednak nie miałem racji. Zapomniałem, że rolę dla #kobiety prawactwo wydumało już dawno temu. Weźmy np. Cesarstwo Niemieckie i cesarza Niemiec oraz jego słynne hasło przewodnie dla kobiet. Kinder, Küche, Kirche czyli Dzieci, Kuchnia Kościół https://pl.wikipedia.org/wiki/Kinder,_Küche,_Kirche Cesarz Wilhelm jaki był, wszyscy wiedzą. Mniejsza z nim. Ale sprawdźmy kto przyswoił sobie to hasło najlepiej W roku 1934 w mowie wygłoszonej do Narodowosocjalistycznej Organizacji Kobiet Adolf Hitler przekonywał, że dla niemieckiej kobiety "światem jest jej mąż, jej rodzina, jej dzieci i jej dom" Oto właśnie prawdziwa nazistowska kobieta jest doskonałym wzorem dla tagu #konserwatywka Przedstawiam Magdę Goebels. Matkę szóstki dzieci, wzorową #konserwatywka Ale jak to tak, prawaki? Czy nie przepalają się wam nieliczne połączenia neuronowe? Lewak Adolf Hitler jako promotor idei #konserwatywka ?? #bekazprawakow #4konserwy #neuropa
  • 9
@Walenciakowa: Kierwa czemu wy zawsze jak chcecie ośmieszyć hyhy prawaków to zawsze musicie wyjeżdżać z Hitlerem, nazizmem itd? Jakiś syndrom Korwina czy co? A wystarczyłoby dać tag #konserwatywka na czarno i byłby spokój. Czytam ten tag od początku jego powstania i to chyba najlepszy weryfikator jakim zbiornikiem gówna jest vipok. Już ciul z tym czy to zarzutka czy nie, ale prowokacje obu stron są żałosne.
@Walenciakowa na co dyskutujesz z memem? Po co próbujesz go racjonalizować? Dlaczego w historii szukasz jakiś argumentów by z tym memem polemizować?

Gdybyśmy mieli rok 2008 mógłbym założyć, że ten komunikat obrazkowy jest dla ciebie obcy i nie potrafisz się do niego zdystansować nie rozumiejąc jaką rolę memy pełnią w techkulturze.
Jedna nawet dosłownie rozwaliła mi potem życie, więc o ile stylówkę dalej lubię to wiem by się nie angażować ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Pas-ze-mna-owce: Ooo panie, mnie też jedna alternatywka rozwaliła życie. Przybijmy pionę. Inna sprawa że gdy ją poznałem, mówiła coś o korwinie (posuwał ją przede mną jakiś kuc i przesiąknęła jego poglądami zgodnie z teorią Krula) a gdy któregoś razu kazałem jej zrobić test polityczny