Wpis z mikrobloga

@Dante27: Prawa sportowe niestety są mega drogie i ciagle drożeją. Płace 74zl za full sport z eleven i 4K (bez Polsat sport premium ale to pewnie dostanę za free przy przedłużeniu) wiec uważam to za mega dobra ofertę
@utede: ja moze mam troche inne spojrzenie na sam sport, bo bardzo lubie sporty zimowe, narciarstwo, biathlon, bobsleje czy hokej, z letnich snooker (xD), lekkoatletyke i zuzel, takze ligowe spotkania z ogórami jakos mnie nie jaraja, no chyba ze gra Barca-Real, Juve-Napoli i tym podobne (bardzo lubie za to rozgrywki reprezentacyjne)
Takze dla mnie, typowego januszpola oferta C+ jest przeplacona :)

Ale to moje zdanie, pytanie ilu jest takich jak ja,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dante27: Jakie 100zl za C+? Panie...

Zważywszy na różnice w dostępności i cenach, to e11 nie wygląda jakoś super na tle c+. Tak jak wspomniał @preak Polacy w kadrze zespołu nabijają wynik.
Mnie dziwi taka słaba oglądalność Legia-Lech w TVP. Myślałem, że z 2mln będzie.
@footix: napisalem PRAWIE stowe (tyle kosztuje jakis sensowny pakiet), to chyba roznica.

2mln moze by bylo, tylko gdzie jakies reklamy poza sama tvp, ja tvp ostatni raz ogladalem w '92 ^^ to nawet nie zwrocilem uwagi ze mecz puszczaja jakis :)

Eleven mialem jeszcze niedawno, fajnie bylo obejrzec Gilbercika w Bayernie czy Barcelone na weekendzie, ale potem zaczeli chamsko ciac ligi, to dalem sobie spokoj z placeniem za polowe ligi, bo