Wpis z mikrobloga

336835,21 - 15,54 = 336819,67

Jest #smog i #mgla - jest i #dziendobry #krakow ()

Jak zwykle pobudka o 4:21, ale leń mnie dopadł i musiałem chwilę powalczyć, żeby wstać... Nawet przez chwilę myślałem by nie uderzyć ponownie w kimono, ale sama ta myśl sprawiła że się zaparłem i wyskoczyłem na równe nogi. Nie ma takiego opierdzielania!

Kot obsłużony, ciuchy założone, garaż, baterie do lampy, sprawdzamy pogodę... Uuuu. This. Means. MASKAAA! No i smogowe #pokazmorde

Wystartowałem równo o 5. O tyle dobrze że w miarę ciepło, 8°C. Za to mgła przepotężna, gęsta jak mleko i nieustępliwa. Pół biedy, jak biegłem przez miasto - lampy uliczne jakoś w miarę rozjaśniały okolicę - ale gdy już dotarłem do nieoświetlonych dróg, to czołówka tak rozjarzała mgłę, że widziałem na metr do przodu. Zmieniłem na nieco słabszą czerwoną lampkę, było minimalnie lepiej... i lekko demoniczniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W sumie lubię takie bieganie we mgle. Skupiasz się tylko na tym metrze-dwóch przed sobą i jesteś totalnie odcięty od reszty świata, tracisz poczucie czasu i miejsca... idealne warunki do biegania. Lepsze tylko bieganie po szczytach gór przy wschodzie Słońca ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A biegło mi się spokojnie, miło i luzacko - miałem dzisiaj nieco więcej czasu i się nie musiałem spieszyć i spinać. Tempo w miarę równe, na podbiegach rzecz jasna słabsze. Średnia równie luzacka, 6:02 min/km.

Wieczorem też chyba coś się myknie, zobaczymy.

Miłego!

źródło: comment_KTnG9B7hreLBCw6kA1iUGrzsmiWOzhMN.jpg
  • 33
@matibu06: z czasem dolecisz i dalej, kwestia wprawy i odpuszczenia tempa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Twoje 3km/12 minut to dość szaleńcze tempo - moje przy tym to leniwy spacerek...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@enron: szaleńcze, bo takie mam zaliczenia, że dystans to 3km ( ͡° ͜ʖ ͡°) myślę właśnie zacząć biegać rekreacyjnie, mniejsze tempo, a dłuższy dystans. No i ja biegam bez maski, powietrze raczej czyste mam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@enron: bo po tych 3km jednak byłem mocno zmęczony, jeszcze trochę bym dał rady biec, ale nie za wiele. Z drugiej strony - przystąpiłem do tego z marszu, bez treningów, więc kondycyjnie może i jest ok ( ͡° ͜ʖ ͡°) A jednak lepiej wyjść i poruszać się niż bez sensu siedzieć przy komputerze
@enron: o której ty chodzisz spać żeby o tej porze wstać?


@codowuja: a różnie, z reguły zbyt późno. Jakoś tak koło 23 w porywach do północy. Ni uja nie umiem się wcześniej wyrobić...¯\_(ツ)_/¯
@enron: pokaż jak wyglądają filtry gdy będziesz wymieniał. Ciekawe czy się zaczernily.


@RoastieRoast: ciężko będzie. Po pierwsze - w zasadzie nie zużywają się, tylko ew. zapychają... więc póki da się oddychać to nie ma po co zmieniać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A druga sprawa - chyba trzeba by jakoś rozpruć tę obudowę