Wpis z mikrobloga

Hej mirki,

Chcialbym zapytac co myslicie o kupnie poleasingowego #laptop na allegro.
Moj budzet to okolo 2k, parametry to na pewno 16gb ramu i koniecznosc posiadania dysku SSD. Jesli chodzi o procesor to w tej cenie widze glownie biznesowe Delle z i5 i i7 5gen, czasem 6gen sie trafi.
Teraz pytanie do Was, czy to wlasciwie jedyna opcja dla mnie?
Potrzebuje laptopa do odpalenia paru wirtualek, okazjonalnego podlubania w #unity3d.
Powiem szczerze, ze marzy mi sie tez odpalenia #escapefromtarkov ale to chyba marzenia scietej glowy( ͡° ͜ʖ ͡°)

Moje wyszukiwania:
https://allegro.pl/kategoria/laptopy-491?price_to=2500&wielkosc-pamieci-ram=16%20GB&price_from=1700&stan=u%C5%BCywane&stan=po%20zwrocie&stan=powystawowe&stan=odnowione%20przez%20sprzedawc%C4%99&ekran-dotykowy=nie&typ-dysku-twardego=SSD&typ-dysku-twardego=SSD%20%2B%20HDDℴ=qd&bmatch=baseline-cl-dict42-ele-1-5-1024

Pozdrawiam!
Pobierz kpvWYYnUU4 - Hej mirki,

Chcialbym zapytac co myslicie o kupnie poleasingowego #lap...
źródło: comment_MpdqIlWaHqnhcPO5EfSmdOhS5GR3f9kv.jpg
  • 4
@Keneth-J: @sowa705: Hej, dziekie wielkie za odpowiedzi.
Keneth, pytanie czy masz integre czy dedykowana karte w tym lapku, bo to moze byc spora roznica. Sowa, ogarniam gry 2D, ale dzialanie Unity zaczyna mnie juz wkurzac na obecnym firmowym lapku (duzo agentow i monitoringow, zzera z 6gb ramu na starcie xD). Wczesniej dzialalem w Unity na stacjonarce sprzed 10 lat i jakos dawala rade...:/