Wpis z mikrobloga

1.Zrób kilka przykładowych zadań z gwiazdką z podręcznika do matematyki ze szkoły średniej lub gimnazjum.
2. Zbierz grupkę znajomych i wybierzcie się do lasu zebrać śmieci, znalezione puszki, butelki oddajcie do skupu i pochwal się ile zarobiłeś ;)
3. Wypróbuj 3 przepisy z dynią w roli głównej.

Wybrałam numer dwa - zabrałam brata oraz psa na wycieczkę do lasu. Dopiero w trakcie zbierania śmieci powiedziałam bratu, że chodzi o mirkowyzwanie - mam nadzieję brat, że skoro od tylu lat masz konto na wypoku to zgłosisz się do następnej edycji ;)

Przeszliśmy się lasem i zebraliśmy pełno artefaktów świadczących o tym, że nasza ścieżka jest trasą wędrowną wielu leśnych ssaków. Dziwną mają jednak dietę, przeważają bowiem opakowania szklane i z aluminium. Dwa plastiki po napojach, jeden po jogurcie.

Nie zawiozłam jednak puszek i butelek na skup - były zbyt brudne, by chciało mi się z nimi zrobić coś ponad zebranie i wywiezienie z lasu do kontenerów pod domem. W przyszłości na pewno powtórzę taką akcję - tym razem wezmę jednak większe i grubsze worki oraz coś do wyłożenia bagażnika. Tym razem miałam starą matę dla psa, którą od razu wyrzuciłam.

#mirkowyzwanie
źródło: comment_nD6DtyprUMR9C2fZjqb0SbX5iErrOaod.jpg
  • 2