Wpis z mikrobloga

No dobra, jako że karuzela wskazuje, że jednak Le Chiffre poleci z Bayernu to krótka lista o tym, kogo się przypisuje na następcę:

1. Hansi Flick - Obecnie asystent Kovača, wcześniej chyba był w sztabie Löwa. Traktowałbym jako opcję tymczasową
2. Miroslav Klose - pracuje w Bayernie w drużynach młodzieżowych z dobrymi efektami
3. Erik ten Hag - jakoś dwa tygodnie temu dyrektor sportowy Ajaxu stwierdził, że w przypadku oferty z Bayernu nie będą mu stać na przeszkodzie
4. Jose Mourinho - stwierdził jakoś niedawno, że uczy się niemieckiego

#mecz #pilkanozna #bayernmonachium
  • 8
@czuczer: Uli odchodzi, za dwa lata Karl. Spokojnie. Pieniądze, baza treningowa, akademia jest. Niewdzięcznością byłoby plucie teraz na Hoenessa i Rummenigge, bo oni stworzyli wielki Bayern. Przyjdzie Kahn, a za jakiś czas mam nadzieję że i Lahm i Schweinsteiger
@aut91 ale ja nie pluje :) mówię tylko że patrząc na Man city, Liverpool, juve, psg, barce i real to trochę teoretycznie zaczęli odjeżdżać. Co też się trochę zmienia bo PSG zmieniło model z gwiazd na walczących, Barca i real grają kupę :) Juve szuka stylu pod wodzą sarriego ale kasa tam idzie duża a city to już jest marką sama w sobie
@czuczer: Problem jest raczej taki, że wydając pieniądze ktoś zapomniał o linii obrony bo Pavard to katastrofa a Boateng inwalida. W sumie ja o klub jestem spokojny, chociaż trochę zirytowany.

A z tym pluciem nie miałem na myśli Ciebie, ale dużo jest teraz takich szczypiorkow w necie co plują na Uliego i Karla, jakby sami taki klub stworzyli
@czuczer
Real, Barca - obecnie są w dołku
Live - drużyna kompletna z jednym z najlepszych trenerów
Man City - wydają duże pieniądze, a i tak kończą w 1/4 LM
Juve - z Sarrim to będą wygrywać przewagą jednej bramki
Psg - szejk ogarnął, że pieniądze nie wygrywają, przez co zaczyna stawiać na waleczność, a nie na gwiazdy, tu muszę przyznać, że jestem ciekaw co z tego wyjdzie, albo się na tym