Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#zwiazki #logikarozowychpaskow
Mirki, moj różowy ciągle ale to ciągle powtarza, że jest brzydki. Mimo, że jest naprawdę ladna to ma samoocene bliska zeru.

Zaczynam powoli tracić cierpliwość, na początku to było nawet słodkie ale ile razy można komuś powtarzać, że tak nie jest. Macie jakiś pomysł jak to rozegrać?

W internetach napisali "tak jesteś pasztetem, nic ci już nie pomoże, więc pogódź się z tym i zmieńmy temat" ale to chyba zbyt radykalne rozwiązania:p
Pobierz l.....w - #zwiazki #logikarozowychpaskow 
Mirki, moj różowy ciągle ale to ciągle pow...
źródło: comment_KIIBZJDwRZ7ti4xjA1s5HQdCBVlxNZRk.jpg
  • 26
@lupaczkokosow: po prostu powiedz jej że żebra o atencje i przestaje to być zabawne, powiedz jej szczerze że jak by była brzydka i Ci się nie podobała to by Ci nie stawał xD ale mnie nie słuchaj, jestem stulejarzem na 24lvl co nigdy za rękę nie trzymał xD
@Dzioobak: o to to. dlatego bawi mnie jak wszyscy z tymi "szarymi myszkami". Imo moja teoria sprawdzona w praktyce jest taka, że łatwiej w bok #!$%@? się właśnie taki typ o jakim piszesz, zakompleksiony, cichy itd., który dostanie obuchem w łeb jak ktoś wykaże zainteresowanie niż normalna pewna siebie dziewczyna. Nie generalizując bo zmiennych ejst dużo :).
@lupaczkokosow: jak zapewniasz o jej atrakcyjności to nie pomaga, jak ją ochrzanisz, ze masz dość zapewne skończy się jak u @ramionko a to by nie wróżyło nic dobrego, więc trzecia opcja może: starać sie puszczać to mimo uszu? Próbowałeś nie reagować kiedy ona mówi, że brzydko wygląda? Zmienić temat, nie zapewnić o niczym, nie utwierdzić, po prostu nie wchodzić w ten temat. Kiedy nie będzie widziała twojej reakcji, przestanie może wciąż
@lupaczkokosow: kojarze podobna sytuacje irl, laska ciagle sie porownuje do wszystkich pod kazdym wzgledem. i skonczylo sie tak ze majac chlopaka zakochala sie w pierwszym lepszym kolesiu ktory dal jej troche atencji


@Dzioobak: Brzmi jak takie "stać mnie na więcej" ( ͡° ʖ̯ ͡°)