Wpis z mikrobloga

@RudaMirabelka: Zastanawiam się jak to jest, kiedyś debil wiedział, że jest debilem i siedział cicho, żeby nie ujawniać skali swojego debilizmu. Znam Panią 70 lat z deficytami intelektu i ona mi powiedzialą np. że o polityce nie rozmawia, bo nic nie wie na ten tenat.

Ludzie teraz:
-"patrzcie jakim jestem debilem!"
-"a nie, bo ja jestem większym!"
Nawet moj ojciec, człowiek formalnie wykształcony uległ temu nurtowi
kiedyś debil wiedział, że jest debilem i siedział cicho


@r4do5: Nawet debile zeszły na psy. Kiedyś randomowy kretyn był na tyle ogarnięty, że wiedział gdzie jego miejsce. Dziś jest tak głupi, że nie ogarnia swojej głupoty. Obrazowo rzecz ujmując, w konkursie na wioskowego głupka rasowy antyszczep zajmie drugie miejsce, taki jest głupi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Moritz90:

za długo na zachodzie jestem

Nie wiem, na którym zachodzie jesteś ale na tym co ja jestem wolność jednostki jest wartością nadrzędną i szczepienia są dobrowolne. Polactwo robactwo samo się domaga aby trzymano je krótko za mordę, co pod tematami o obowiązku szczepień zawsze widać bardzo wyraźnie.
@szpongiel: na moim zachodzie do niedawna tez było dobrowolne, ale ludzie i tak się szczepili, bo chodzi o świadomość społeczeństwa. Niestety rząd wyszedł naprzeciw społecznym ruchom głupoty i od przyszłego roku wprowadza obowiązek. Jeżeli dla Ciebie to trzymanie za mordę, wbrew idei tego co promuje who to istnieje dla Ciebie poligon doświadczalny - Ukraina
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Moritz90: dobrze, że się szczepili ale przymus oczywiście jest trzymaniem za mordę ( ʖ̯)
Twierdzenie zaś, że brak przymusu jest sprzeczne z zaleceniami WHO to błąd logiczny albo zwykła głupota.
@szpongiel: w D naciskały ubezpieczalnie. Widmo pandemii i kosztów niosących z tym jest wysokie. Nie wspomnąć już o ryzyku. Można przyjąć opcje Korwinistow czyli utopie i zarządzać spłaty kosztów jeżeli ktoś będzie chory... tylko odsetek tych co noe zapłacą jest wysoki. Przypomina mi to jak sprzedaż kredytów subprime... ogólnie to #!$%@? o Szopenie. Mądrzy ludzie twierdzą ze trzeba się szczepić, lata badań tez o tym mówi. Państwo przymusem chroni resztę przed