Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
jestem już nie za młoda i po rozstaniu z chłopakiem z którym byłam wiele lat a zwiazek był bardzo toksyczny i obniżył mi samoocenę. mam 33 lata i chciałabym jeszcze poznać sensownego chłopaka w zbliżonym do mnie wieku. nigdy nie byłam za piękną a czas nie jest dla mnie łaskawy więc na urocz buzie nikogo nie poderwe :(. jestem jednak bardzo zadbana, szpileczki, makijaż, modne ciuchy i co tydzień do fryzjera. Nogi mam krzywe, cycki małe i brak wcięcia w talii, z twarza słabo ale robię co mogę tak jak mówiłam . Łudzę się że może też mam jeszcze szansę na szczęśliwa miłość ????
pytanie do was mam co mogłabym w sobie rozwinąć żeby przyciągnąć fajnego i zadbanego chłopaka (bo ja też jestem zadbana mimo że mało piękna i że zmarszczkami) a? jakie cechy cenicie u kobiet które sprawiaja że widzicie w nich kandydatki na żony i dziewczyny? dodam że nie chodzi mi o to by udawać kogoś innego ale poznać oczekiwania facetów i dowiedzieć się czy mam jeszcze jakieś szanse na szczęście w związku mimo wieku i nikłej urody

#niebieskiepaski #zwiazki #randki #milosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 20
@AnonimoweMirkoWyznania: Wszystko zalezy od tego czego Ty oczekujesz i co mozesz dać od siebie ;) jezeli celujesz w facetów którzy są przystojni nie bedac zbyt piekna to musisz mieć swiadomosc ze nie zawsze nadrobisz to charakterem na dodatek w wieku 33 lat trudno bedzie chyba znalezc faceta bez dziecka i jako tako ulozonego :D bo to tyczy rowniez kobiet dlatego kazdy przypadek jest inny ale good luck( ͡° ͜ʖ
UwielbianyCielak: @AnonimoweMirkoWyznania:
Bądź sobą, nie jak tysiące księżniczek z kijem ... w kręgosłupie. Nie miej także parcia na związek, na siłę, bo zostaniesz po prostu wykorzystana.
Także mam 33 lata (kredytem niebieski), mam za sobą 10 letni związek. Na szczęście nigdy nie sfinalizowany, bez dzieci. Jak widzę jakie wymagania mają dziś te w/w księżniczki to się zwyczajnie rzygać chce.
Nie szukam na siłę kobiety, może gdzieś przypadkiem, z czasem. Tak,
szpileczki, makijaż, modne ciuchy i co tydzień do fryzjera.


@AnonimoweMirkoWyznania: bez znaczenia, przyjnajmniej dla mnie. Ogólnie sfera fizyczna owszem, jest istotna, ale ma to do siebie, że przemija i nikt się temu nie oprze. Wręcz szanuję ludzi, którzy potrafią się starzeć z godnością, bez botoksowania i silenia się na wygląd nastolatka. Każdy wiek ma swoje prawa i zalety imo.
Dlatego duzo bardziej, niż to, co na zewnątrz cenię to, co w