Wpis z mikrobloga

Polska. Kraj ludzi zajmujących się sprawami zaległymi.... Sprawy światopoglądowe, LGBT itd. Zrozumiałem to pijąc wódkę z moimi kolegami studentami informatyki i inżynierii. Wymyślić sztuczny problem i głowić się nad nim 30 lat... Nie ważne służba zdrowia, nauka, kulejące sądownictwo... LGBT 5% ludzi którzy są gejami ma zajmować mój umysł. Białoruś, Rosja, Ukraina chylą czoła... Nie ważne że niedługo lekarze i inżynierowie wykształceni w Polsce za grube pieniądze podatników #!$%@?ą z Polski do USA. Ważne jest LGBT temat #!$%@? numer 1 żyjcie nim lemingi.
#neuropa
  • 10
@StraponPrawilnosci: Niemożliwe żeby studenci informatyki i inżynierii zajmowali swoją głowę tylko sprawami LGBT. Zwykle z takimi ludźmi można pogadać na różne tematy a poglądy polityczne mają dość dobrze zdefiniowane.Znajdź lepszą uczelnie( ͡° ͜ʖ ͡°)
@StraponPrawilnosci: o tak, pomijajmy każdy problem kraju (a najlepiej w ogóle nie wspominamy o jakimkolwiek, bo to zdrada, a nie troska by się poprawił i był w efekcie silniejszy xD) bo gdzieś istnieje większy. Bo przecież nie można zajmować się kilkoma na raz xD

Wiadomix, że nie ma czegoś takiego jak "małe kroki" xD

Idąc tym tokiem rozumienia, nie powinniśmy NIC robić / zmieniać w kraju, bo czym są nasze problemy
lekarze i inżynierowie wykształceni w Polsce za grube pieniądze podatników #!$%@?ą z Polski do USA. Ważne jest LGBT


@StraponPrawilnosci: lekarze również są gejami i #!$%@?ą również z tego względu, że nie ma równości małżeńskiej
@Kjedne: taaa wszyscy lekarze są gejami w twojej główce. Ludzie robią studia, zaciągają kredyty by później dobrze zarabiać. Nie wiem czy wiesz ale np. w takich Niemczech jest hierarchia wykształcenia, osoba kończąca studia np medyczne jest na najwyższym poziomie hierarchii i ma zagwarantowaną pracę za dobre pieniądze, ma to zapobiec odpływowi fachowców. Gościu jesteś KOMUCHEM.