Wpis z mikrobloga

@sols90: Bukmacherka się zepsuła ostanie poważne wygrane notowałem w 2017 roku, potrafiłem z 3zł ugrać 950zł. W dzisiejszych czasach bukmacherka jest dla ludzi megacierpliwych tak jak mój kolega robi kupon i rozbija go na 5-6 dni ma sporą trafialność na 4 kupony w tygodniu trafia aż 3. Do tego potrafi trafić na tasiemcu 13/15 zdarzeń z kursami nawet 2,4. Polecam jedyny spoób by dziś wygrać z bukiem to sobie rozbić kupon na kilka dni. Są tak wspaniałe drużyny jak Maccabii Tel-Aviv które nawet gola od początku sezonu nie straciły czy jak salzburg która u siebie wszytsko wygrywa, jest jeszcze co najmniej 8 innych teamow które od wielu lat u siebie meczu nie przegrały, na live polecam Young Boys Berno gdyż ten zespół potrafi tracić gole i odłamać 90% meczy!
  • 2
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sols90: i kurs 1.25 na telaviv a szansa że w końcu zjebia jest duza. Albo że dasz że ich przeciwnicy nie strzela to w końcu strzela. W bukmacherce nie da się wygrywać w dłuższym okresie czasu niemając informacji które mają wpływ na wynik, a buk się do nich nie dobrał.
Ostatnio na Tel-Aviv u siebie było 1,45, w ogóle to ten bramkarz Brazylijczyk Daniel nie puścił gola w żadnym meczu z 10, a to są jego debiutanckie mecze Maccabii a może grać też dla Izraela bo jest pół żydem.