Wpis z mikrobloga

#audioboners

Mój stary to @JBFC fanatyk budżetowego audio. Pół mieszkania #!$%@? KOSS KSC75X najgorsze. Średnio raz w miesiącu ktoś wdepnie w leżące na ziemi kossy i trzeba składać szybko zanim stary wróci do domu i zobaczy. W swoim 22 letnim życiu już z 10 razy składałem je do kupy.

Druga połowa mieszkania #!$%@? Tanie Granie, Budżetowy Audiofil, Kable Nie Grajo xD itp. Co tydzień ojciec robi objazd po wszystkich kioskach w mieście, żeby skompletować wszystkie tygodniki. Byłem na tyle głupi, że nauczyłem go into internety bo myślałem, że trochę pieniędzy zaoszczędzimy na tych gazetkach ale teraz nie dosyć, że je kupuje to jeszcze siedzi na jakichś forach dla audiofilów i kręci gównoburze z innymi o najlepsze słuchawki itp. Potrafi drzeć mordę do monitora albo #!$%@?ć klawiaturę za okno. Ojciec mnie #!$%@?ł to założyłem tam konto i go trolowałem pisząc w jego tematach jakieś losowe głupoty typu "Skullcandy #!$%@? Koss Porta Pro". Matka nie nadążała z gotowaniem bigosu na uspokojenie. Aha, ma już na forum rangę MegaHz, za #!$%@? 10k postów.

Przy jedzeniu zawsze #!$%@? o audio i za każdym razem temat schodzi w końcu na elektroda.pl, ojciec sam się nakręca i dostaje strasznego bólu dupy durr tylko banujo i każo googlować, robi się przy tym cały czerwony i odchodzi od stołu klnąc i idzie czytać DIY Kable Do Słuchawek żeby się uspokoić.

W tym roku sam sobie kupił na święta wzmacniacz słuchawkowy. Oczywiście do wigilii nie wytrzymał tylko już wczoraj go rozpakował. Ubrał się w garnitur i siedział cały dzień na środku mieszkania testując ten wzmacniacz za 200zł złożony przez jakiegoś Ruska w Uzbekistanie którego poznał na forum. Siedzieł tak i co chwilę tylko ''Ooo jakie ciepłe brzmienie, 200zł a #!$%@? systemy za 50k, ruskie lampy najlepsze itd''

Wspomniałem, że ojciec ma kolegę Ruska z Uzbekistaniu. Kiedyś towarzyszem rozmów i wspólnych testów audio był hehe Zbyszek. Człowiek o kształcie piłki z wąsem i 365 dni w roku w koszulce z napisem MELOMAN. Byli z moim ojcem prawie jak bracia, przychodził z żoną Bożeną na wigilie do nas itd. Raz ojciec miał imieniny zbysio przyszedł na hehe kielicha. #!$%@? się i oczywiście cały czas gadali o sprzęcie audio. Ja siedziałem u siebie w pokoju. W pewnym momencie zaczeli drzeć na siebie mordę, czy generalnie lepsze są kable miedziane czy alumioniowe.

WEŹ MNIE NIE #!$%@? ZBYCHU, SŁYSZAŁEŚ TY KIEDYŚ RÓŻNICĘ MIĘDZY KABLEM ALUMINIOWYM A MIEDZIANYM? PO #!$%@? PRZEPŁACAĆ

#!$%@? @JBFC AMELINIUM TO NIE POMALUJESZ, GŁUCHY JESTEŚ I TYLE

CO TY MI O MIEDZI #!$%@? JAK LEDWO ZLUTOWAĆ COKOLWIEK POTRAFISZ. ALUMINIUM TO JEST KRÓL WŚRÓD KABLI JAK LEW JEST KRÓL DŻUNGLI


No i aż się zaczeli #!$%@?ć zapasy na dywanie w dużym pokoju a ja z matką musieliśmy ich rodzielać. Od tego czasu zupełnie zerwali kontakt. W zeszłym roku zadzwoniła żona zbysia, że zbysia zabił prąd jak wzmacniacz podączony do kontaktu lutował i zaprasza na pogrzeb. Odebrała akurat matka, złożyła kondolencje, odkłada słuchawkę i mówi o tym ojcu, a ojciec

I bardzo #!$%@? dobrze


Tak go za te kable znienawidził.

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 9
@Sergeant_Matt_Baker ja w pracy słucham na Fiio E10k i grają bardzo ok na tym dacu. W domu dolna półka zaczyna się trochę drożej, to nie mam czego polecić. Ale Fiio gra bardzo fajnie. Mój znajomy ma Aune z lampą, nie pamiętam jak się nazywa ale sobie ceni