Wpis z mikrobloga

Miraski, potrzebuje znaleźć laptopa tak do 2300zl dla mojej różowej, laptop ma służyć do pisania w wordzie, przeglądania internetu, czasem tez by chciała zagrać w jakieś gierki(nie na ultra wiadomo) wiec potrzebuje jakiś wysrodkowanych parametrów :D pomożecie ?? #laptopy #komputery
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dwarfguard: zintegrowana wystarczy ta co jest w tym Intelu. ogólnie te zintegrowane które są teraz w procesorach są wystarczające dla osób które używają głównie do neta a czasem odpala Simsy ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dwarfguard: a ja wiem z doświadczenia że zintegrowana jest wystarczająca :) sprzęt aktualny to nie ten co 10lat temu że na zintegrowanej nawet yt się zawieszał.
To tak jak z olejem silnikowy co 10k km wymiana nie ważne że teraz są inne oleje przekonania nie zmienisz.
@seta1991: Akurat co do olejów to się niezgodze, nie ma olejów longlife i mówi Ci to mechanik. Także lepiej zmienić olej na #!$%@? a częściej niż latać na takim longlife. A co do zintegrowanych kart graficznych to właśnie mam obawę ze będzie padaka tak jak kiedyś.