Wpis z mikrobloga

26/100

Dzisiaj prawdziwy 'goals galore' w Ekstraklasie - Korona wygrała 3-0 z Rakowem (to 30% bramek strzelonych przez kielecką ekipę w tym sezonie), nowy lider ze Szczecina pokonał 3-1 Legię, natomiast Lechia takim samym stosunkiem bramek zrewanżował się ŁKSowi za niespodziewaną stratę punktów w pierwszej kolejce, przerywając jednocześnie serię spotkań bez wygranej. 11 goli w trzech meczach? Uczta!

Ale dzisiejsza okejka skupi się na piłkarzu, którego zadaniem jest nie dopuszczać do takich wyników. Miałem juz pisać, że to należało do jego obowiązków, ale w wieku 38 lat on wciąż gra w znajdującej się w środku stawki II grupy III ligi Polonii Środa Wielkopolska. Piłkarz ten jednak bardziej jest znany z dwóch tytułów mistrzowskich oraz jednego Pucharu Polski, które to zdobył z Lechem Poznań w trakcie jego ośmiu lat w Kolejorzu. Zajął 9 miejsce w rankingu Weszło na najlepszych lewych obrońców Ekstraklasy w XXI wieku, grał niemalże od deski do deski w najlepszej przygodzie Lecha z europucharami w ostatniej dekadzie mierząc się z piłkarzami pokroju Emmanuela Adebayora czy Alessandro Del Piero.

Prawdopodobnie najlepszy Panamczyk w historii naszej ligi.

Bo jedyny.

A dziś kończy 38 lat.

Wszystkiego najlepszego dla Luisa Henriqueza! ()

Nie ma nic złego w pasjonowaniu się polską piłką ʕʔ

#ekstraklasajestokay #ekstraklasa #pilkanozna
Pobierz 6REY1MISTERIO9 - 26/100

Dzisiaj prawdziwy 'goals galore' w Ekstraklasie - Korona w...
źródło: comment_kjODxdJK8Rzj67PdYGZpKkQGqwWYcnim.jpg
  • 4
@6REY1MISTERIO9: Wydrukowalem sobie ten plakat, aby go powiesić na mieście koło przystanku. Niestety, skończyło się na wyzwiskach, opluli mnie, dali w mordę, aż zęby ledwo się w szczęce utrzymały. A przecież nawet nie wyszedłem jeszcze ze swojego mieszkania.

Niestety, nie ma tolerancji dla Ekstraklasy w naszym kraju