Wpis z mikrobloga

Mirki kupilem cos na #aliexpress, zapomnialem troche o tym, a dzisiaj widze ze paczka zostala wyslana z powrotem przez #pocztapolska do chin z powodu nieudanego doreczenia, a przeciez nigdy zadnego awizo nie dostalem !

Druga moja przesylka tkwi gdzies w UP Ostroda 1 i ma status Rozliczenie KD przez listonosza ML.
  • 8
@fotszyrzk Tak działa poczta Polska. Miałem w skrzynce awizo niby z 14.10.2019 a każdego dnia sprawdzałem skrzynkę. Dopiero 3 dni temu jakiś śmieć listonosz mi #!$%@? awizo. Dziwię się, że ktoś utrzymuje jeszcze to gowno zwane poczta
@fotszyrzk:
Nieudane doręczenie = /=awizo.
Przy nieudanym doręczeniu nie będziesz miał żadnego awizo. Jak masz zwrot bez awizowania, to przesyłka była niedoręczalna. Dlatego poszedł zwrot.

Odnośnie drugiej przesyłki, to masz wcześniej status "awizo", nieudane doręczenie" czy "doręczono".
@fotszyrzk miałem podobnie, wczoraj patrze na trackingu że listonosz zostawił awizo, ale w skrzynce nic nie było, to poszedłem na pocztę powiedziałem co i jak sprawdziła w komputerze i wydała paczkę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fotszyrzk:
Nie była to przesyłka Global Expres? Te doręczane są do skrzynki, bez podpisu odbiorcy.
Poza tym zgłoś spór na aliexpres.
Doręczono, oznacza doręczenie przesyłki adresatowi.

PS. Przesyłka krajowa (nr w formacie 00X5900773) czy zagraniczna (nr zaczyna się od dwóch liter, a kończy kodem kraju).
sory ze odkopuje ale mam aktualnie podobną sytuacje zamówiłem paczke na firme na swoje nazwisko a nic nie przyszlo na trackingu pisze KD (Delivery Card) settlement by the postman i zadnego awizo ani nic nie ma to nie wiem co teraz mam robić